Wrzosek na KSW 79 stoczy głośny rewanż? Tomas Mozny dołączył do polskiej organizacji!

Fot. Instagram
Opublikowane 4 stycznia 2023, 12:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szeregi KSW zasilił kolejny zawodnik, który w okrągłej klatce może stoczyć dwa głośne rewanże. Bez wątpienia zestawienia te spodobają się polskim kibicom.

Za pośrednictwem social mediów Tomas Mozny przekazał, że podpisał kontrakt z organizacją KSW. Ponad dwumetrowy, ważący 120 kg Słowak to kickboxer, który stoczył 31 pojedynków i do niedawna walczył dla federacji GLORY.

Mozny nowym zawodnikiem KSW

Mozny ma na swoim koncie kilka pojedynków kickbokserskich także z polskimi rywalami. Wygrał m.in. z Michałem Wlazło, oraz pokonał po decyzji sędziów Arkadiusza Wrzoska. Natomiast w starciu z Tomaszem Sararą przegrał przed czasem przez nokaut techniczny.

W MMA nie ma dużego doświadczenia, gdyż stoczył dopiero dwa starcia. Jeszcze w 2011 roku przegrał z Hubertem Lechem, a po 11 latach w październiku powrócił do klatki i znokautował Kamila Mindę.

Teraz po dołączeniu do federacji KSW będzie mógł stoczyć dwa głośne rewanże. Niewykluczone, że z Arkadiuszem Wrzoskiem zmierzy się już w lutym na gali KSW 79, która tym razem odbędzie się w czeskim Libercu.

Poza Polakiem na wydarzeniu swoje pojedynki stoczą również Phil De Fries oraz Michal Martinek. Na ten moment federacja nie ogłosiła ich rywali.

Gdzie oglądać KSW 78?

Wszystkie gale federacji zobaczyć możecie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje bowiem dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal KSW oglądać też można inne sporty drużynowe oraz motorowe.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO