[VIDEO] Kamil Łaszczyk wyśmiewa umiejętności rywala! „Tym cepem, to on może muchy po odganiać…”

fot. YouTube
Opublikowane 6 stycznia 2023, 09:49
przez Jakub Hryniewicz
3
0
Brak komentarzy

Main eventem najbliższej gali Fame MMA 17 będzie pojedynek Amadeusza „Ferrariego” Roślika z niepokonanym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, a wszystko zaczęło się kilkanaście miesięcy temu na Twitterze. Panowie wdali się w ostrą wymianę zdań, a Amadeusz zaprosił pięściarza na pojedynek, który zmaterializował się niedługo przed pierwszą konferencją prasową.

Dla „Ferrariego” to już 11. freakowe starcie, natomiast „Szczurek”, który ma na swoim koncie 32 zawodowe zwycięstwa, po raz pierwszy w życiu wejdzie do klatki i zadebiutuje w MMA.

Łaszczyk kpi z umiejętności „Ferrariego”

„Ferrari” zdążył już zaprezentować wszystkim „technikę kończącą”, którą szykuje na Kamila. Ten zapytany o umiejętności Roślika w wywiadzie dla Fansportu stwierdził w mocnych słowach, że Amadeusz niczego nie potrafi.

Ja nie oglądam… nie da się tego oglądać tak naprawdę. On nic nie umie!

On tylko… może jest silny? I bije cepy, nic więcej. To w boksie jest widoczne z daleko. To nie działa, na pewno to nie zadziała na mnie. Tym cepem, to on może co najwyżej muchy po odganiać.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO