Apteka stawia warunki! Odpowiedział zawodnikom Oknińskiego: „Mogę dać wam walkę, ale pokażcie, że macie honor i odejdźcie od niego”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 stycznia 2023, 08:35
przez Przemek Krautz
9
122
2 komentarze

Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka” nie daje o sobie zapomnieć i odpowiada na ostatni wywiad trenera Mirosława Oknińskiego.

Do niedawno niewiele osób wiedziało, kim jest wspomniany „Apteka”. Zrobiło się o nim głośno za sprawą ataku na Amadeusza „Ferrariego” Roślika i jego kolegów, do którego doszło w Tajlandii. Nowowiejski sam opublikował nagranie z tego zdarzenia, które obiegło Internet.

Zapewne liczył na inny odbiór ze strony Internautów. Został bardzo mocno skrytykowany za swoją postawę przez fanów freak fightów, a także trenera Amadeusza.

Nowowiejski odpowiada zawodnikom Oknińskiego

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Okniński w mocnych słowach podsumował całą sprawę i wyjaśnił, że zamiast Amadeusza może wystawić do walki z „Apteką” takich zawodników jak Michał Pasternak czy Kamil Minda.

Okniński stwierdził również, że rozmawiał z trenerem Nowowiejskiego i ten uważa, iz za wcześnie na starcie z tak wymagającymi rywalami.

Teraz głos zabrał sam „Apteka”, który w serwisie YouTube opublikował kilkunastominutowe nagranie. Odniósł się w nim do wspomnianego wcześniej wywiadu i oświadczył, że może zawalczyć z zawodnikami trenującymi w Akademii Sportów Walki Wilanów, ale pod jednym absurdalnym warunkiem:

– Nie ma problemu, mogę dać wam walkę, możemy się bić, możecie wybrać formułę, ilość rund, wszystko, nie ma problemu. Jedno tylko ale, żeby nie dać się pompować Oknińskiemu, więc pokażcie, że macie honor, że macie jaja.

Odejdźcie od niego na rok, trenujcie gdzieś indziej, za rok mogę dać wam walkę, gdzie chcecie, nie ma problemu. Nie musimy bić się za duże pieniądze, możemy bić się za małe.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
122
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaobei
Kaobei
1 rok temu

Zbroja obsrana. Stawia warunek którego nie spełnią. 🤷‍♂️

Wędkarz
Wędkarz
1 rok temu

Niech wróci do łowienia sumów, to mu dobrze wychodzi.

WIDEO