Dustin Poirier zabrał głos w sprawie szefa UFC: „Nigdy nie powinieneś uderzyć kobiety. Nie wiem, co powinno się teraz wydarzyć”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 9 stycznia 2023, 11:15
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Kolejny zawodnik UFC zabrał głos w sprawie ostatniej afery z udziałem Dany White’a. Tym razem kontrowersyjne nagranie, które obiegło Internet, skomentował Dustin Poirier.

Na początku roku do sieci trafił film z sylwestrowej nocy, na którym możemy zobaczyć szefa największej organizacji MMA na świecie oraz jego żonę. Na nagraniu zarejestrowano jedynie fragment awantury, podczas której najpierw kobieta zaatakowała Danę, a po chwili ten oddał jej, kilkukrotnie ją uderzając.

Dustin Poirier komentuje nagranie z udziałem szefa UFC

Głos zabrali już różni sportowcy z USA, nie tylko zawodnicy MMA. Specjalny materiał opublikował także popularny dziennikarz Ariel Helwani, który od lat jest skonfliktowany z Daną Whitem i nie przepuścił takiej okazji, by odpowiedzieć promotorowi, który niedawno publicznie obrażał Kanadyjczyka.

Teraz głos zabrał Dustin Poirier, jeden z najlepszych zawodników kategorii lekkiej na świecie. Fighter w wywiadzie dla Bloody Elbow został zapytany o to, w jaki sposób szef UFC może odzyskać twarz po tak kontrowersyjnym nagraniu:

– Stary… Nie jestem pewny. Nie wiem. Nigdy nie powinieneś położyć ręki na kobiecie. Nie wiem jakie reperkusje mogą sięgnąć osobę, o takiej randze, która prowadzi ten interes i robi coś takiego. Nie mam pojęcia. To na pewno nie wygląda dobrze. Staram się w to nie mieszać. Nie wiem, co powinno się teraz wydarzyć.

Poniżej znajdziesz wspomniane nagranie z awantury, do której doszło w jednym z klubów w Meksyku:

Źródło: Twitter/bloodyelbow.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO