Jędrzejczyk w KSW? Martin Lewandowski chce zorganizować jej pożegnalną walkę!

Fot. YouTube
Opublikowane 9 stycznia 2023, 09:33
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Wciąż nie wiadomo, czy Joanna Jędrzejczyk powróci jeszcze do klatki. Jak się jednak okazuje, federacja KSW chciałaby zorganizować jej pożegnalną walkę.

Była mistrzyni kategorii słomkowej po ostatniej porażce z Zhang Weili na galu UFC 275 zostawiła rękawice w oktagonie i ogłosiła zakończenie zawodowej kariery. Nie wykluczone, że zdecyduje się na powrót tak, jak robi to znaczna większość profesjonalnych fighterów.

KSW chce zorganizować walkę Joanny Jędrzejczyk

Jak się okazuje, w ostatnim wywiadzie dla TVP Sport szef największej polskiej organizacji MMA Martin Lewandowski potwierdził, że KSW prowadzi rozmowy w sprawie zorganizowania pożegnalnego pojedynku Joanny Jędrzejczyk.

Jest jednak pewien problem, gdyż sama JJ wielokrotnie nazywała siebie „żołnierzem UFC” i zapewniała, że nie chce toczyć pojedynków dla innych organizacji:

To był honor i będę żołnierzem UFC na zawsze. Lata temu powiedziałam, że zakończę karierę w UFC i to się dzisiaj dzieje – przekazała podczas konferencji po przegranej walce.

Wydaje się jednak, że Jędrzejczyk wybierze UFC, jeśli postanowi wrócić do klatki. Jak sama zdradziła, w listopadzie kontaktowała się już ze swoim menedżerem i chciała zadzwonić do szefa organizacji Dany White’a, jednak ostatecznie porzuciła ten pomysł.

Niedługo jednak wybierze się na obóz treningowy, który ma jej pomóc w podjęciu decyzji- Wszystko zobaczymy, plany się zmieniają, bo chyba jednak wylatuję na Florydę, ale wszystko jest otwarte. Wiem, że potrzebuję treningu i tego reżimu, to jest to, za czym tęsknię – mówiła w ostatnim wywiadzie dla Koloseum.

Poniżej znajdziesz fragment wspomnianego wywiadu, gdzie szef Martin Lewandowski potwierdza, że KSW jest zainteresowane pozyskaniem Joanny Jędrzejczyk:

Źródło: Twitter/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO