Alan o awanturze w Tajlandii: „Bardzo dobrze! Bardzo dobrze, że ta osoba to zrobiła! Ferrari spie***lił jak zwykle”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 stycznia 2023, 11:52
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Alan Kwieciński wypowiedział się na temat głośnej awantury, z udziałem Amadeusza Roślika, do której kilka tygodni temu doszło w Tajlandii.

„Ferrari” wraz ze swoimi znajomymi prowadził transmisję na żywo na kanale Trans TV, kiedy do jego hotelowego pokoju wtargnął Szymon Nowowiejski i zaatakował freak fightera, po czym wyrzucił go za drzwi.

Po całej sprawie „Apteka” został mocno skrytykowany przez większość Internautów, jednak znaleźli się również tacy, którzy popierają jego postawę.

Alan komentuje awanturę z „Apteką”

Głos w tej sprawie zabrał Alan Kwieciński, który temat poruszył w ostatnim wywiadzie dla FAME NEWS. Jak wiemy, pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i „Alanik” chciałby wyjaśnić wszystko w klatce, jednak Amadeusz na ten moment nie jest zainteresowany takim pojedynkiem.

Najpierw Kwieciński powrócił do tematu afery maczetowej – To jest porażka, dla mnie to jest człowiek porażka, tak jak powiedziałem on za wyświetlenia… I sądzę, że ta afera maczetowa to też była pod publikę!

Następnie odniósł się do sytuacji z Tajlandii – Dużo osób myśli, że to było ustawione. Absolutnie to nie było ustawione. I bardzo dobrze! Ja wiem, kto to zrobił, bardzo dobrze, że ta osoba to zrobiła, bo gdyby nie on to, to „Ferrari” dalej by to robił. Jakie było zachowanie jego? Spierdolił jak zwykle. Tak samo, jak było… A to zostawię już dla siebie, będą miał takie smakołyki na konferencję.

Krytycznie wypowiedział się także na temat Natana Marconia, który był razem z „Ferrarim” w Tajlandii. Alan stwierdził, że Amadeusz wykorzystuje kolegę z federacji.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments