Lionel Messi znów na boisku! Kiedy zobaczymy gwiazdora?

fot: Instagram.com
Opublikowane 10 stycznia 2023, 12:31
przez Izaak
0
0
Brak komentarzy

Lionel Messi po raz ostatni brał udział w spotkaniu podczas rozgrywanych w Katarze Mistrzostw Świata. Fani nie mogli doczekać się powrotu tego wybitego piłkarza na boisko. Wiadomo już, kiedy i gdzie zagra kolejny mecz.

Lionel Messi wrócił z Kataru jako jeszcze bardziej utytułowany zawodnik niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Leo wraz z Argentyną zdobył Mistrzostwo Świata, a ponadto zapewnił sobie miano najlepszego piłkarza mistrzostw.

Niewiele zabrakło, aby Messi zgarnął całą pulę, dopisując sobie jeszcze tytuł Króla Strzelców na mundialu, ale tym razem się nie udało. Wyprzedził go jego klubowy kolega i zarazem finałowy rywal – Kylian Mbappe. Francuz zdobył na mistrzostwach jedną bramkę więcej od Argentyńczyka.

Mimo tego Leo Messi powrócił do stolicy Francji jako żywa legenda i właśnie tak został przyjęty przez tamtejszych kibiców, a także zarząd klubu. Poza masą uścisków dłoni i gratulacji 35-latek otrzymał również pamiątkowy puchar, który wręczył mu doradca sportowy paryżan Luis Campos.

Fot. YouTube / Screenshot

Messi znów na boisku

Gwiazdor PSG wrócił do Paryża już 2 stycznia, ale nie uczestniczył w grupowych treningach. Wiadomo, że trenował indywidualnie, ponieważ sztab szkoleniowy zespołu wolał upewnić się, że jego dyspozycja fizyczna po wymagających mistrzostwach będzie odpowiednia.

Zagrał wspaniałe mistrzostwa, ale poniósł ogromny wysiłek fizyczny i musiał znieść wiele bezpośrednich starć. Dokładnie wsłuchiwałem się, co ma mi do powiedzenia. Będzie do dyspozycji na mecz z Angers.

Christophe Galtier

Ze słów trenera wynika, że Messi pojawi się na murawie w spotkaniu z Angers, czyli z zespołem z ostatniej pozycji w tabeli ligowej. Spotkanie to odbędzie się na Parc des Princes 11 stycznia o godzinie 20.55. Będzie to jego pierwszy mecz od 18 grudnia, czyli od finału Mistrzostw Świata.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments