Norman Parke stoczy walkę na gołe pięści? Zwrócił się do polskich kibiców!

Fot. Instagram
Opublikowane 10 stycznia 2023, 08:47
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Wygląda na to, że Norman Parke niedługo powróci do Polski, żeby stoczyć kolejny pojedynek. Tym razem być może zadebiutuje w nowej formule.

„Stormin” ma już na swoim koncie walki w kilku polskich organizacjach. Bił się dla KSW, EFM, FAME czy Prime. W większości przypadków popadł w konflikt z włodarzami i spalił za sobą mosty. Irlandczyk pokłócił się z Martinem Lewandowskim, został wyrzucony z FAME, a ostatnim razem ogłosił, że wycofuje się z udziału Prime zaledwie kilka dni przed galą.

Norman Parke zawalczy na gołe pięści?

Jakiś czas temu „Stormin” zwrócił się do polskich kibiców i przekazał im, że niedługo stoczy swój kolejny pojedynek. Jeśli ma być to starcie freakowe, to Irlandczykowi została jedynie federacja High League, z którą nie miał jeszcze okazji współpracować.

Co ciekawe, za pośrednictwem swoich social mediów zapytał fanów z Polski, czy chcieliby zobaczyć go w walce na gołe pięści. Warto wspomnień, że Parke już wcześniej mówił o tym, że dostał ofertę m.in. od federacji BKB, jednak ostatecznie jej nie przyjął.

Jeśli zamierza stoczyć walkę w Polsce, zapewne dojdzie do niej na gali GROMDA, WOTORE lub The War. Właściciel tej ostatniej federacji Denis Załęcki już wcześniej proponował Irlandczykowi starcie na gołe pięści.

– Siemka, czy chcielibyście mnie zobaczyć w walce na gołe pięści? Wkrótce więcej informacji. Jeżeli jakaś firma chciałby zostać moim sponsorem w następnej walce, odezwijcie się – zapewne niedługo poznamy więcej szczegółów.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments