Reprezentant Polski w Fame MMA?! Robert Karaś potwierdza kolejną walkę! „On, k**wa, jest idealny tutaj!”

fot. YouTube
Opublikowane 10 stycznia 2023, 12:10
przez Jakub Hryniewicz
0
7
Brak komentarzy

Na najbliższej gali Fame MMA 17 w świecie freak fightów zadebiutuje w końcu Robert Karaś. Podczas programu „Cage” zawodnik zapowiedział też swój kolejny pojedynek!

Robert Karaś to sportowiec z krwi i kości, który niedawno emocjonował cały kraj swoim występem w dziesięciokrotnym Ironmanie. Polak kompletnie deklasował swoich rywali mając przewagę 360 kilometrów. Organizm jednak nie wytrzymał i lekarze podjęli decyzję o wycofaniu go z zawodów.

Karaś miał pojawić się w oktagonie już rok temu, na majowej gali FAME 14. Doznał jednak złamania wyrostka kolczystego i nie było możliwości, by stoczył pojedynek z Adamem „AJ-em” Josefem. Na ostatniej gali Fame MMA 16 zapowiedziano jego starcie z raperem „Filipkiem”.

Robert Karaś zdradza przeciwnika?!

Ultratriathlonista był jednym z gości programu „Fame Cage”, gdzie współprowadzący Maciej Turski zapytał go o wybór na debiut „Filipka”, jak i klucz wyboru kolejnych rywali.

On się zgodził, ponieważ był podobnych gabarytów – wypowiedział się Robert Karaś na temat rapera, a chwilę później zdradził, że nie odejdzie po jednym występie. – Ja mam drugą walkę podpisaną i wiem, że będzie bardzo medialna, bardzo ciekawa… i przyciągnie mega dużo kibiców. No, każdy Polak go zna i będzie chciał zobaczyć tę walkę.

Uczestnik dziesięciokrotnego Ironmana dopytany dodał też, że o ile nie wczytywał się w zapiski kontraktowe, o tyle wynik pojedynku na Fame MMA 17 jest niezależny od drugiej walki.

Ale on też jest… on lubi wypić i on tu fajnie będzie pasował. On, k**wa, jest idealny tutaj! – dodał zaraz Robert Karaś, a reakcja „Boxdela” mówi, że padło troszkę za dużo podpowiedzi!

Jak dołoży się do tego fakt, iż ma być to „sportowiec z innej dyscypliny”, wszystkie znaki wskazują na Sławomira Peszkę. Wciąż aktualny piłkarz Wieczystej Kraków ma kontrakt, który wygaśnie z końcem obecnego sezonu. Czy zatem zobaczymy „Peszkina” na jednej z kolejnych gal FAME? Czas pokaże, ale na pewno byłby to strzał w dziesiątkę!

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Filipek” vs Karaś

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO