Okniński o walce Denisa z Omielańczukiem: „Ja nie stanę w narożniku. Mówiłem, żeby nie brał tej walki, jest za wcześnie”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 stycznia 2023, 09:28
przez Przemek Krautz
12
9
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński wypowiedział się na temat starcia, które chciałoby zobaczyć wielu kibiców. Co ciekawe, przyznał że jest przeciwny temu zestawieniu.

Mowa o pojedynku Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i mocny konflikt, który miał zostać wyjaśniony poza kamerami, jednak wygląda na to, że znajdzie swój finał w klatce prawdopodobnie jednej z freakowych organizacji.

Okniński o walce z Omielańczukiem

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o tym zestawieniu. Niedawno sam Omielańczuk wyjaśnił, że padła już propozycja walki w samej stójce i potwierdził, że zgadza się na wszystkie warunki, jakie zostały mu postawione.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco głos zabrał trener Mirosław Okniński, który przyznał, że jego zdaniem jest za wcześnie na taki pojedynek, gdyż Omielańczuk to trudny przeciwnik, który ma duże doświadczenie i umiejętności:

– Jak będzie walka z Danielem Omielańczukiem, ja nie stanę w narożniku Denisa. Ja mówiłem Denisowi, żeby nie brał tej walki, bo jest za wcześnie. Ja jako trener uważam, że jest za wcześnie. Omielańczuk po pierwsze ma 115-120 kg, Denis waży 105. Walczył w UFC, jest mega dobry, walczył w ACA.

To, że oni się pokłócili, ja to rozumiem, bo na mnie Daniel też mówił jakieś bzdury niepotwierdzone o moim ojcu. Poruszał sprawy mojego ojca, ja nie poruszam jego rodziny, bo to jest słabe i nie powinno być. On mówił o moim ojcu i to bardzo źle, to mi się nie podobało. Nie ważne, ja patrzę na sport i to nie jest czas, żeby Denis wychodził z Omielańczukiem. Za rok, dwa, trzy, ale nie teraz.

Nie wiem, czy Denis przyjął pojedynek, bo nie rozmawialiśmy na ten temat. Przy walce ze Szpilką rozmawialiśmy, później już raz czy dwa przez telefon. Mówiłem, żeby nie brał pojedynku z Omielańczukiem. Ja nie jestem trenerem od stójki, od MMA, więc na pewno nie zaangażuje się w ten pojedynek.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
9

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments