Ferrari o federacji Prime show MMA: „Za późno, żeby uratować tonący statek. Kapitan był zły, jakby mieli Ferrariego, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 stycznia 2023, 14:53
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Zawodnik FAME w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat organizacji Prime Show MMA, którą nazwał „tonącym statkiem”.

Amadeusz „Ferrari” Roślik miał szansę współpracować z federacją i zanim ta pojawiła się na rynku, dostał propozycję, jednak finalnie z niej nie skorzystał. Oferta została więc skierowana do Kasjusza Życińskiego i ten w trakcie dogadywania warunków kolejnej walki niespodziewanie odszedł z FAME.

„Ferrrari” o federacji Prime Show MMA

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o problemach federacji. W rozmowie z fansportu.pl „Ferrari” stwierdził, że to tonący statek i już jest za późno na jego ratowanie. Co ciekawe, stwierdził, że gdyby to on był kapitanem, to odniosłaby znacznie większy sukces i mogła konkurować z takimi rywalami jak FAME i High League.

Jak niedawno ujawnił sam „Boxdel”, ostatnia gala Prime Show MMA, do której doszło w listopadzie 2022 roku, sprzedała mniej PPV niż Move Federation – dodatkowy projekt FAME, w którym freak fighterzy nie biją się w klatce, tylko grają w piłkę nożną.

– Jóźwiak sam przyznał, że byłem tą pierwotną osobą. Prime spokojnie rywalizowałby z tymi dwoma federacjami. Nie mówię, że wykręcałby te same liczby, ale pierwsza gala była sukcesem, ja bym sprawił, że kolejne gale też by były sukcesem. Jednak jest Wojtek Gola, który przyczynił się do tego, że jestem tutaj, gdzie jestem i nie wyobrażam sobie, żebym miał być tym Judaszem.

– Wydaje mi się, że teraz może być już za późno, żeby uratować tonący statek. Ale początek to nie był tonący statek, tylko statek, który dopiero wypływał na morze z pełną grupą pasażerów i odpowiednim zapleczem. Tylko kapitan był zły. Jakby mieli Ferrariego, to na pewno byśmy wypłynęli na szerokie, na głębokie wody. To nie tak, że ujmuję Kasjuszowi, bo nie wiem, jaką on rolę tam odgrywa, aczkolwiek uważam, że brakuje głowy, która jest aż tak w biznesie.

Cały wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem znajdziesz – TUTAJ

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO