Pique orany przez Shakire w jej nowej piosence. „Zamieniłeś Ferrari na Twingo”

pique shakira
Fot. YouTube (Screenshot)
Opublikowane 12 stycznia 2023, 14:12
przez Izaak
2
1
Jeden komentarz

Pique to piłkarz, który na trwałe zapisał się na kartach historii FC Barcelony. W życiu prywatnym nie ma jednak łatwej przeprawy ze swoją byłą żoną. Piosenkarka nagrała kolejny utwór, w którym otwarcie go atakuje.

Głośny związek obrońcy FC Barcelony ze światowej sławy piosenkarką uchodził latami za doskonały. Biorąc pod uwagę ogromną popularność obu małżonków, trzeba przyznać, że dobrze radzili sobie w życiu prywatnym i wyglądali na naprawdę szczęśliwą rodzinę. Niestety każda bańka – zwłaszcza ta medialna – kiedyś pęka. Podobnie było w ich przypadku.

Pique i Shakira poznali się przed mundialem w RPA i byli razem od 2011 roku. Ich 11-letni związek zakończył się oficjalnie w czerwcu 2022 roku, gdy oboje potwierdzili, że nie są już parą. W tym czasie na świat przyszła ich dwójka dzieci, czyli starszy syn Milan i córka Sasha. Media podawały – co potwierdzała wielokrotnie również Shakira – że rozstali się przez zdradę, której dopuścić miał się piłkarz. Krótko po rozstaniu Gerard zaczął pokazywać się z nową 23-letnią partnerką Clarią Chią Marti, z którą faktycznie romansował, jeszcze będąc w związku z piosenkarką.

shakira
Fot. YouTube (Screenshot)

Diss Shakiry na Pique

Shakira w artystyczny sposób postanowiła wylewać swoje żale w kierunku byłego męża. W październiku ubiegłego roku nagrała piosenkę „Monotonia„, w której podsumowała ich nieudany związek. Teraz poszła o krok dalej i nagrała utwór, który określany jest po prostu „dissem Pique”.

W nowym utworze, który powstał przy współpracy z producentem Bizarrapem, nie brakuje ciętych uwag w kierunku byłego obrońcy FC Barcelony. Piosenkarka dorzuciła również trzy grosze do nowej partnerki swojego byłego męża.

„Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem – możemy usłyszeć w tekście.

Nowa piosenka Shakiry w zaledwie 12 godzin zdobyła już ponad 26 mln wyświetleń w serwisie YouTube!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Pique odpowiada Shakirze w najlepszy możliwy sposób. Co za gość! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
20 dni temu

[…] Shakira jak na piosenkarkę przystało, w artystyczny sposób wylewała swoje żale na byłego współmałżonka. W ubiegłym roku nagrała singiel „Monotonia„, w którym śpiewała o ich nieudanej miłości. Natomiast ten rok postanowiła rozpocząć z pazurem. […]