Popek vs Szeliga na gołe pięści? Raper wyjaśnia! „Kilka dni temu dyskutowaliśmy na ten temat. Szanuję go i…”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 stycznia 2023, 10:17
przez Przemek Krautz
2
0
Jeden komentarz

„Popek” w ostatnim wywiadzie zdradził, że ma ciekawy pomysł na pojedynek z freak fighterem walczącym dla federacji FAME.

Raper ma już za sobą wiele starć freakowych. Bił się m.in. w KSW z Pudzianowskim czy Robertem Burneiką, walczył również dla FAME, a aktualnie jest związany z Prime Show MMA i ostatni raz mogliśmy oglądać go w klatce na listopadowej gali.

Podczas Prime 4 zadebiutował w formule bokserskiej. W main evencie zmierzył się z Kasjuszem Życińskim i bardziej doświadczony rywal rozbił „Popka” już w drugiej odsłonie.

„Popek” o walce z Szeligą

Teraz w ostatnim wywiadzie na kanale Między Seriami raper zdradził, że ma ciekawy pomysł na pojedynek. Jest on twarzą organizacji GROMDA i wielu kibiców chciałoby zobaczyć „Popka” walczącego na gołe pięści w jakimś ciekawym superfightcie.

Sam szef federacji Mariusz Grabowski wyjaśniał, że jest szansa na to, że zobaczymy rapera w ringu GROMDY na jednej z kolejnych gal. Teraz sam „Popek” przyznał, że jest otwarty na starcie z Piotrem Szeligą, z którym już nawet rozmawiał w tej sprawie.

Mam taki pomysł, że jeżeli gdzieś tam nie dogadam się z jakąś federacją, to z tego tytułu, że jestem twarzą GROMDY i miałbym zrobić coś dla sportu, dla siebie, to wziąłbym walkę na gołe pięści z Szeligą, bo on jedyny tak mi pasuje.

Nie tyle, że chodzi o samą walkę, ale tak wizualnie, ja go szanuję, to jest dobry dzieciak i z tego tytułu dałbym mu właśnie tę walkę. Nawet z nim dyskutowałem parę dni temu na ten temat. Przegadałem to z nim.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Piotr Szeliga zabrał głos! Walka z Popkiem, ale nie na gołe pięści? „Podchodzę do niego jak do freaka…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
16 dni temu

[…] Q&A dla swoich obserwujących. Wielu fanów dopytywało się o pojedynek z Popkiem, o którym raper niedawno się wypowiedział. W wywiadzie na kanale Między Seriami stwierdził, że ma pomysł na pojedynek na gołe pięści w […]