Popek zmienił zdanie! Zabrał głos w sprawie walki z Murańskimi: „Wyszedłbym tylko po pieniądze i żeby roz***ać im łby”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 stycznia 2023, 11:27
przez Przemek Krautz
151
54
8 komentarzy

„Popek” zabrał głos w sprawie pojedynku z rodziną Murańskich. Jak się okazuje, zmienił zdanie i jest szansa na dwa zestawienia.

Raper jest skonfliktowany zarówno z Mateuszem, jak i jego ojcem Jackiem. Wielokrotnie padały pomiędzy nimi mocne słowa, a Murańscy chcieli wyjaśnić wszystko w klatce. „Popek” przez długi czas zapewniał, że nie da im walki za żadne pieniądze.

Nie chcę słyszeć tego imienia nigdy w wywiadach więcej. Dla mnie to jest zero. Po moim trupie. Nawet ku*wa za sto tysięcy miliardów dolarów. Dla mnie to są zwykłe zera – przyznał na początku 2022 roku w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco.

„Popek” o walce z Murańskimi

Jak się okazuje, raper zmienił zdanie, jednak ma swoje warunki. Jest gotowy zmierzyć się z Jackiem i Mateuszem, ale federacja, która zorganizuje te pojedynki, musi sprostać jego wymaganiom finansowym, gdyż w tym przypadku wyjdzie do klatki wyłącznie po pieniądze.

Raper chciałby załatwić dwie walki przy jednej okazji. W wywiadzie dla kanału Między Seriami zdradził, że ma pomysł, aby jedno starcie zrobić na otwarcie gali, a drugą walkę na zakończenie wydarzenia. Podkreślił jednak, że nie zależy mu na konfrontacji z Murańskimi i jeśli nie dostanie wystarczająco wysokiej gaży, to stoczy inny pojedynek:

– Chociaż ta walka mnie najmniej interesuje, jakby mi jakaś federacja zapłaciła tyle pieniędzy, ile chcę, to zrobiłbym coś, co każdy chciał, tylko ja nie, bo ja tych dwóch gości nienawidzę. Chodzi o Murańskich. Coś tego typu, że jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali. Tutaj poszedłbym tylko po pieniądze i żeby rozjebać im łby.

– Za takie pieniądze, jakie ja bym chciał, jeżeli nie, to wolę zrobić to z Szeligą za żadne pieniądze. Taki mój pomysł freak fighter na coś, co by się sprzedało, czyli dwóch Murańskich na Popka. Pierwsza walka rozpoczynająca i walka kończąca galę.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
151
54

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
20 dni temu

Tylko jest taki problem ze po pierwszej walce popek będzie spakowany i ululany 🙂

Omerta
Omerta
18 dni temu

Je..bać kapusi jak widać sami się wyje..bia

Łukasz
Łukasz
Reply to  Omerta
18 dni temu

Kapusiów się mówi nieuku… Poza tym widzę, że wspólas jesteś skoro masz takie sztywne informacje xD

Mariusz
Mariusz
18 dni temu

Popek jak któryś z nich Ci wpierdoli to będzie obciach na cały świat 😉

Marcoo
Marcoo
Reply to  Mariusz
18 dni temu

Pojebane łby ,wszyscy!!!!!!!!

Piotr
Piotr
Reply to  Mariusz
17 dni temu

Z muranskim sam mogę wyskoczyć. Dostanie wpierdalal od zwykłego budowlańca. Wiem że nie dostanę się ale bym mu łeb rozjebał. Zwykle fajusy myśli że coś umie i gwiazdorzy dostał by w łeb od budowlańca i by padl

Krzysztof
Krzysztof
Reply to  Piotr
16 dni temu

Masz rację to zwykle debile niewiem czemu ludzie się nimi zachwycajom jeszcze płacom zato pieniądze

Dyskution Prowokation
Dyskution Prowokation
17 dni temu

Cała Polska śpiewa z nami dwa pedały to murany 😆 może Popek zakończy ich tą medialną parodię żeby całkiem znikneli z internetów 😅 2vs2 z popkiem u boku sam bym był chętny żeby polecieć z lombadziarzem i jego starym