Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

Szef KSW ma pomysł na walkę Pudzianowki vs De Fries! Krótszy dystans i brak pasa w stawce pojedynku?

Fot. YouTube
Opublikowane 12 stycznia 2023, 11:51
przez Przemek Krautz
5
5
Brak komentarzy

Szef KSW zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Philem De Friesem, na którego czeka wielu fanów.

Duża część kibiców chciałaby zobaczyć byłego strongmana walczącego o mistrzowski tytuł. Sam jednak kilkukrotnie wspominał, że nadal pracuje nad kondycją, aby być przygotowanym na pięć odsłon i nie wyklucza, że prędzej czy później dojdzie do tego pojedynku.

Szef KSW o walce Pudzianowski vs De Fries

Brytyjczyk już kilkukrotnie rzucał wyzwanie Pudzianowskiemu. W KSW jest niepokonany i wyczyścił dywizję, a niektórych zawodników pokonał już dwukrotnie i wydaje się, że na ten moment w kategorii ciężkiej nie ma rywala, który może mu zagrozić.

Pojedynek z Pudzianowskim byłby jednym z największych starć w jego karierze, więc nic dziwnego, że De Friesowi zależy na walce z Polakiem. Teraz w ostatnim wywiadzie dla TVP Sport szef KSW Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie zestawienia i zaproponował, że można zrobić je na dystansie trzech rund bez pasa w stawce:

– Mariusz jakbym go poprosił i powiedział, że jest kolejna walka, jestem przekonany, że by podjął rękawice. Już miałem z nim taką rozmowę i on się zastanawia: „Ale co później?”. Dla mnie jako promotora dawanie walki o pas, żeby po walce wakował i nie był mistrzem, nie wiem, czy ma sens. Może lepiej zestawiać go z różnymi ciekawymi zawodnikami nie tylko z Polski, ale i zagranicy.

Szykujemy spotkanie, żeby porozmawiać, co dalej. Myślę, że połowa roku Mariusz wraca na pełnym gazie. Phil? Rzucił wyzwanie Mariuszowi. Mariusz akurat się nie boi, w tym temacie mogę powiedzieć, że bardzo chętnie by się z nim sprawdził. Pytanie, czy my chcemy tego. To jest mistrz kategorii ciężkiej, ten pas to jest coś, co sportowość tej federacji niesie.

Można oczywiście zrobił walkę nie o pas z Philem. Nie pamiętam już, ile lat jest on niepokonany. To może być dla niego oddech, żeby miał te trzyrundowe pojedynki, może spowoduje, że super rozbłyśnie.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO