Były mistrz UFC stanął w obronie kobiety. Została pobita na oczach policjantów! „Byli w pobliżu i nie reagowali. Później dowiedziałem się, że…”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 stycznia 2023, 10:24
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Były mistrz UFC w ostatnim wywiadzie opowiedział o tym, jak stanął w obronie zaatakowanej kobiety i sam rozprawił się z grupą agresywnych napastników.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w STS!

Andrei Arlovski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w MMA. Ma na swoim koncie 57 pojedynków i bił się dla wielu organizacji, a aktualnie jest zawodnikiem UFC. W 2005 roku sięgnął nawet po mistrzowski tytuł największej organizacji MMA na świecie.

Były mistrz UFC stanął w obronie kobiety

W ostatnim wywiadzie dla Sport Express opowiedział o tym, jak w sylwestrową noc w Londynie stanął w obronie kobiety zaatakowanej przez kilku mężczyzn. Po tym, jak wyszedł z restauracji, zauważył że na ulicy doszło do jakiejś awantury i postanowił zainterweniować.

– Wyszliśmy z restauracji, na zewnątrz było trzech albo czterech Albańczyków. Jeden z nich uderzył wcześniej kobietę, ale nie widziałem tego. Owinął jej włosy dookoła pięści i wyglądało, jakby chciał ją kopnąć kolanem w twarz. Podszedłem do nich: „Szczęśliwego Nowego Roku, o co chodzi?”.

Następnie wywiązała się bójka. Zawodnik UFC skończył jedynie z zadrapaniem na uchu, natomiast grupa albańskich imigrantów rzuciła się do ucieczki.

– Odpowiedzieli, że wszystko w porządku i sami to wyjaśnią. Oczywiście byli pijani. Ten, który stał po lewej, uderzył mnie w ucho. Nawet się nie zawahałem, odepchnąłem go i prawą ręką powaliłem gościa, który trzymał kobietę. Prawy podbródek. Zaczęła się bójka, a oni uciekli.

Jak się okazuje, wszystko działo się na oczach policji. Funkcjonariusze jednak nie zareagowali, podjęli działania dopiero po tym, jak Arlovski przegonił agresorów.

– Co ciekawe, tam w pobliżu była policja i nie reagowała. Powiedziałem im, że nie mogę uwierzyć w to, że nawet nie zabrali na bok moich dzieci. Nie rozumiem, dlaczego nie zareagowali. Dopiero później dowiedziałem się od taksówkarza, że policja nie angażuje się w konflikty imigrantów, nawet w centrum Londynu.

Źródło: Sport-Express.ru

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments