Popek szczerze o narkotykach! Żałuje, że odszedł z KSW: „Zerwałem kontrakt, bo znowu chciałem zacząć ćpać. Poszedłem na łatwiznę. Nie chciałem już…”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 stycznia 2023, 09:06
przez Przemek Krautz
31
45
3 komentarze

„Popek” nie ukrywa, że żałuje zerwania kontraktu z KSW. Zdradził, z jakiego powodu postanowił odejść z największej organizacji MMA w Polsce.

Raper był jednym z niewielu freak fighterów, którzy mieli okazję bić się w okrągłej klatce. Stoczył cztery pojedynki z Mariuszem Pudzianowskim, Robertem Burneiką, Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem. Mimo że pokonał jedynie „Hardkorowego Koksa”, miał szansę walczyć dalej dla KSW, ale jej nie wykorzystał.

„Popek” o odejściu z KSW

W 2018 roku stoczył ostatni pojedynek dla KSW, a 2 lata później media obiegła informacja, że zadebiutuje we freakowej federacji FAME. Teraz w ostatnim wywiadzie dla kanału Między Seriami przyznaje, ze żałuje podjęcia takiej decyzji.

Już wcześniej wspominał, że to właśnie za walki w okrągłej klatce zarabiał największe pieniądze, które już później nie zaoferowała mu żadna organizacja. Raper przyznał, że zerwał kontrakt z KSW, gdyż po prostu chciał wrócić do zażywania narkotyków.

– W ogóle nie pamiętam, że podpisałem umowę, byłem wtedy na takiej autodestrukcji, że nie za bardzo z tego, co pamiętam. Na tamtą chwilę najlepszy sos co mogłem zrobić, szkoda, że się z tego wyłamałem, bo tam było najlepiej, jeżeli chodzi o finanse o wszystko. Zerwałem kontrakt, bo znowu chciałem zacząć ćpać.

– Kawulski walczył z Lewandowskim o to, żebym tej decyzji nie podejmował. Ja poszedłem na łatwiznę, teraz będę szczery, nie chciałem już zarabiać, chciałem to spieniężyć i poleciałem w pizdu. Zaczął się cyrk.

Następnie ponownie zapytany o najlepszą organizację, z która miał okazję współpracować, wskazał KSW i nazwał szefów federacji profesjonalistami:

– Najlepiej wspominam KSW, jeżeli chodzi o względy finansowe, ogólnie. To są profesjonaliści, Lewandowski i Kawulski to są biznesmeni naprawdę z krwi i kości, wiedzą jak to robić. Płacili naprawdę wielkie pieniądze, że zawodnik nie mógł mieć jakieś ale co do stawki. Naprawdę, jeżeli ja to mówię, to musiało tak być.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
31
45
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ndndndbdn
ndndndbdn
1 rok temu

Taaa i dlantego poszedl do fejm i lowiedzial ze skusil go hajs hahaha tak zarabial wiexej orawda taka ze ma bana na haj lige i fame w lrime juz go nie chca to teraz na kolanach o ksw znow lrosi

Edek
Edek
1 rok temu

Słabo napisany art.

Astor
Astor
1 rok temu

Jak ćpun tak mówi to musi tak być.

WIDEO