Popek szczerze o narkotykach! Żałuje, że odszedł z KSW: „Zerwałem kontrakt, bo znowu chciałem zacząć ćpać. Poszedłem na łatwiznę. Nie chciałem już…”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 stycznia 2023, 09:06
przez Przemek Krautz
31
45
4 komentarze

„Popek” nie ukrywa, że żałuje zerwania kontraktu z KSW. Zdradził, z jakiego powodu postanowił odejść z największej organizacji MMA w Polsce.

Raper był jednym z niewielu freak fighterów, którzy mieli okazję bić się w okrągłej klatce. Stoczył cztery pojedynki z Mariuszem Pudzianowskim, Robertem Burneiką, Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem. Mimo że pokonał jedynie „Hardkorowego Koksa”, miał szansę walczyć dalej dla KSW, ale jej nie wykorzystał.

„Popek” o odejściu z KSW

W 2018 roku stoczył ostatni pojedynek dla KSW, a 2 lata później media obiegła informacja, że zadebiutuje we freakowej federacji FAME. Teraz w ostatnim wywiadzie dla kanału Między Seriami przyznaje, ze żałuje podjęcia takiej decyzji.

Już wcześniej wspominał, że to właśnie za walki w okrągłej klatce zarabiał największe pieniądze, które już później nie zaoferowała mu żadna organizacja. Raper przyznał, że zerwał kontrakt z KSW, gdyż po prostu chciał wrócić do zażywania narkotyków.

– W ogóle nie pamiętam, że podpisałem umowę, byłem wtedy na takiej autodestrukcji, że nie za bardzo z tego, co pamiętam. Na tamtą chwilę najlepszy sos co mogłem zrobić, szkoda, że się z tego wyłamałem, bo tam było najlepiej, jeżeli chodzi o finanse o wszystko. Zerwałem kontrakt, bo znowu chciałem zacząć ćpać.

– Kawulski walczył z Lewandowskim o to, żebym tej decyzji nie podejmował. Ja poszedłem na łatwiznę, teraz będę szczery, nie chciałem już zarabiać, chciałem to spieniężyć i poleciałem w pizdu. Zaczął się cyrk.

Następnie ponownie zapytany o najlepszą organizację, z która miał okazję współpracować, wskazał KSW i nazwał szefów federacji profesjonalistami:

– Najlepiej wspominam KSW, jeżeli chodzi o względy finansowe, ogólnie. To są profesjonaliści, Lewandowski i Kawulski to są biznesmeni naprawdę z krwi i kości, wiedzą jak to robić. Płacili naprawdę wielkie pieniądze, że zawodnik nie mógł mieć jakieś ale co do stawki. Naprawdę, jeżeli ja to mówię, to musiało tak być.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
31
45

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
łaszczyk leszcz
łaszczyk leszcz
18 dni temu

sropek tak mówi to tak jest haha

Astor
Astor
Reply to  łaszczyk leszcz
16 dni temu

Jak ćpun tak mówi to musi tak być.

ndndndbdn
ndndndbdn
17 dni temu

Taaa i dlantego poszedl do fejm i lowiedzial ze skusil go hajs hahaha tak zarabial wiexej orawda taka ze ma bana na haj lige i fame w lrime juz go nie chca to teraz na kolanach o ksw znow lrosi

Edek
Edek
16 dni temu

Słabo napisany art.