(VIDEO) Adam Okniński o zakulisowej awanturze z Alanem: „Dostał kopa i znowu nas rozdzielili. Niech ma świadomość, że może się wydarzyć coś nieprzyjemnego”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 stycznia 2023, 15:16
przez Przemek Krautz
5
6
Brak komentarzy

Adam Okniński zabrał głos w sprawie konfrontacji z Alanem Kwiecińskim, do której doszło podczas konferencji przed galą FAME 17.

W ostatnim czasie zaostrzył się konflikt pomiędzy „Alanikiem” i Akademią Sportów Walki Wilanów. Do wymiany zdań doszło pomiędzy freak fighterem a Michałem Pasternakiem, mocne słowa padły także ze strony Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

Jednak Okniński jako jedyny wdał się w awanturę z Alanem. Postanowił zainterweniować, kiedy ten podczas konferencji krzyczał w stronę Amadeusza i obrażał go.

Okniński o awanturze z Alanem

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl do sprawy odniósł się sam Okniński, który zdradził, że przepychanki miały miejsce nie tylko przed kamerami, ale także za kulisami, gdzie doszło do spotkania zawodników. Syn trenera wyjaśnił, że lepiej, aby Kwieciński zwracał uwagę na to, co mówi pod adresem Mirosława i jego klubu:

Ani go nie uderzyłem z pięści czy coś, bez przesady, ale gość cały czas ubliża mojemu klubowi, mojemu tacie, Amadeuszowi. Nawet nie wie, o czym on mówi, ale podłapał od kogoś i cały czas te swoje brednie wygaduje. Ochrona mnie wyprowadziła, staliśmy sobie poza sceną, nagle wychodzi ten cymbał i znowu coś.

Dostał kopa na bęben i znowu nas rozdzielili. Takie tam przepychanki. Niech uważa na to, co mówi, bo zawsze inaczej możemy go potraktować. Niech ma świadomość, że jeśli gada na nasz klub, to może się coś nieprzyjemnego wydarzyć.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
6

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments