(VIDEO) Najman w formie przed walką z Murańskim! Pokazał nagranie z treningu: „Nie ma odpornych, są tylko źle trafieni. Stare łotrzysko niebawem się przekona”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 stycznia 2023, 10:40
przez Przemek Krautz
8
30
Brak komentarzy

Marcin Najman zaprezentował za pośrednictwem social mediów nagrania z przygotowań do main eventu gali High League 6.

„El Testosteron” już w marcu stoczy swój kolejny pojedynek i spróbuje powrócić na zwycięską ścieżkę po tym, jak na WOTORE błyskawicznie został rozbity przez Pawła Jóźwiaka. Tamten występ Najmana został mocno skrytykowany, a wielu Internautów i freak fighter sugerowało, że zawodnik mógł się podłożyć.

Najman w formie przed walką z Murańskim

Niektórzy uważają, że porażka z Jóźwiakiem była jedynie zasłoną dymną przed tym, co wydarzy się w klatce High League. Najman jest bardzo zmotywowany, aby jako pierwszy znokautować starego „Murana”. Jak sam wyjaśniał dla niego to misja, a nie walka.

To jest misja. To nie jest walka, to jest misja, utylizacja starego fraglesa, mitomana. Wszedł przebojem do Internatu, głupota podbija wszystkie możliwe zasięgi, ale to się skończy – mówił w wywiadzie dla fansportu.pl.

Teraz za pośrednictwem swoich social mediów opublikował nagranie z treningu, przy którym napisał – Nie ma odpornych, są tylko źle trafieni. Stare łotrzysko już niebawem się przekona.

Co ciekawe, mimo że Najman nie cieszy się najlepszą opinią wśród Internautów, tym razem to właśnie za nim stoi większość kibiców wyczekujących pojedynku z Murańskim. Pod wpisami w sieci można znaleźć motywujące komentarze i słowa wsparcia.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
30
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO