(VIDEO) Młody Najman w akcji! Tak boksował 24 lata temu! „Techniki trochę mniej, ale ogień był”

Fot. Twitter
Opublikowane 16 stycznia 2023, 11:26
przez Przemek Krautz
9
28
Brak komentarzy

Marcin Najman opublikował urywki z bokserskich pojedynków, które toczył 24 lata temu! Przypomniał swoje pierwsze amatorskie walki.

„El Testosteron” ma przed sobą jedno z najważniejszych starć w karierze freak fightera. W marcu powróci do klatki i na gali High League 6 zmierzy się z Jackiem Murańskim, który nie wygrał jeszcze żadnej walki i ma za sobą serię trzech porażek.

Młody Najman w akcji

Zanim Najman na stałe przeszedł do MMA, toczył walki w kickboxingu oraz boksie. W tej ostatniej formule ma na koncie 22 zawodowe starcia, w tym 15 zwycięstw. W 2008 roku bił się m.in. o międzynarodowe mistrzostwo Polski, ale przegrał przez TKO już w drugiej odsłonie, a tytuł trafił w ręce Andrzeja Wawrzyka.

Jako amator stoczył tylko 5 pojedynków i wygrał trzy z nich. Teraz postanowił przypomnieć tamte starcia, do których doszło w 1999 roku. W nagraniu, które opublikował na swoich social mediach, wyjaśnia:

– Tych walk w boksie stoczyłem 5 m.in. z Mariuszem Wachem, Karolem Nowińskim, Piotrem Hałoniem, jeszcze takim silnym zawodnikiem z Katowic. Bilans to trzy wygrane i dwie przegrane. Zacząłem od dwóch wygranych, potem była porażka, wygrana i porażka. Także stoczyłem 5 walk i to był koniec mojej amatorskiej przygody ze sportem.

W opisie na Twitterze przy udostępnionym materiale dodał – Mistrzostwa Polski w boksie. 1999 rok. Diablo był tego dnia po drugiej stronie drabinki w naszej wadze. Techniki trochę mniej, ale ogień był.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
28
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO