Najman vs Adamek? „El Testosteron” otwarty na taki pojedynek! „Po wygranej nad starą gangreną to jedyny słuszny kierunek”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 stycznia 2023, 09:08
przez Przemek Krautz
0
5
Jeden komentarz

Marcin Najman za pośrednictwem social mediów wyraził chęć walki z byłym mistrzem świata Tomaszem Adamkiem. Wszystko zaczęło się od odpowiedzi na ostatni wywiad pięściarza.

W rozmowie z kanałem To Jest Boks Adamek po obejrzeniu fragmentów z treningu i walki Amadeusz „Ferrariego” Roślika stwierdził, że ten nie ma żadnych umiejętności, a main event gali FAME 17 z całą pewnością zwycięży jego rywal Kamil Łaszczyk.

Najman otwarty na walkę z Adamkiem

Z wypowiedzią pięściarza nie zgodził się Marcin Najman. Zawodnik High League na swoich social mediach opublikował nagranie, w którym stwierdził, że bokserzy często popełniaj błąd, oceniając walkę jedynie na podstawie stójkowych umiejętności danego zawodnika.

Freak fighter przypomniał Adamkowi, że w starciu MMA obowiązują również inne płaszczyzny i elementy walki – Otóż jest to bardzo częsty błąd bokserów, którzy nie mają pojęcia, oceniając walkę i umiejętności zawodnika tylko w płaszczyźnie bokserskiej, nie biorąc pod uwagę, że będą obalenia i inne metody walki takie jak zapasy. Bardzo często w tym swoim wąskim pojmowaniu walki oceniają walkę MMA i dlatego często się mylą.

W odpowiedzi na słowa Najmana Internauci zasugerowali, że ten powinien zmierzyć się z Adamkiem w klatce. „El Testosteron” przyznał, że może stoczyć taką walkę po pojedynku z Jackiem Murańskim:

Po wygranej nad starą Gangreną to jedyny słuszny kierunek! – odpowiedział Najman, po czym zapytany o to, jak szybko miałby Adamka w pełnym dosiadzie, odparł – Myślę, że w 10 sekund w dosiadzie.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Najman zaprasza Adamka do klatki. Zapowiada błyskawiczne zwycięstwo: „To, co prezentujesz na dziś…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
4 miesięcy temu

[…] Najman vs Adamek? „El Testosteron” otwarty na taki pojedynek! „Po wygranej nad sta… […]

WIDEO