Okniński zabrał głos po porażce Pasternaka: „Dla mnie nie przegrał tej walki. Wampir wygrał tę walkę mentalnie i medialnie”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 stycznia 2023, 08:14
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zabrał głos po ostatnim pojedynku swojego podopiecznego Michała Pasternaka, który zawalczył na gali CAVE MMA 2.

„Wampir” w co-main evencie zmierzył się Adamem Kowalskim, a starcie rozstrzygnęło się na pełnym dystansie. Po trzech rundach mocnych wymian w stójce o wyniku decydowali sędziowie. Byli oni jednogłośni i wskazali zwycięstwo reprezentanta Arrachionu Olsztyn.

Okniński komentuje porażkę Pasternaka

Najpierw głos po gali zabrał sam „Wampir”, który podsumował swój występ w klatce i wyciągnął dwa wnioski. Przyznał, że musi więcej trenować i bardziej słuchać trenera, gdyż w walce z Kowalskim do końca nie zrealizował gameplanu Oknińskiego.

Pasternak zamieścił na swoich social medich taki wpis – Kolejna walka za mną. Tym razem nie moja ręka w górze, ale wniosek jest jeden, trzeba słuchać trenera i więcej trenować! Bardzo dziękuje trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu za wsparcie oraz gameplan, który gdybym zrealizował dokładniej, wynik byłby inny.

Odpowiedział również na krytykę po porażce – Podziękowania również dla tych, którzy tak licznie potrafią doradzać mi co mam robić i jak kierować swoją karierą. Nie martwicie się, specjalnie dla Was będę jeszcze większym atencjuszem. Czekajcie na kolejne wywiady i walki w moim wykonaniu. A ludziom życzliwym serdecznie dziękuje za wsparcie przed, w trakcie i po walce. Wielkie dzięki!

Teraz głos zabrał również sam trener, który poprzez Facebooka stwierdził, że Pasternak tak naprawdę wygrał tę walkę mentalnie i medialnie. Następnie dodał, że jego podopieczny chce walczyć dla najlepszej organizacji MMA w Polsce i nie chodzi o KSW:

– Dla mnie Michał Pasternak nie przegrał tej walki. Wampir wygrywa tę walkę mentalnie i medialnie. O Kowalskim media nie piszą tylko o Pasternaku.

– Marzeniem Michał Pasternak jest największa, najlepsza, najbogatsza organizacja MMA w Polsce i nie jest to KSW.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments