(VIDEO) Paweł Jóźwiak obawia się zastępstwa za Boxdela? „Ma za dużo do stracenia, użył tylu mocnych słów…”

fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 17 stycznia 2023, 14:35
przez Jakub Hryniewicz
2
10
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak w najnowszym wywiadzie zabrał głos w sprawie ewentualnego zastępstwa na najbliższą walkę. Prezes FEN na FAME MMA 17 zmierzy się z Michałem „Boxdelem” Baronem.

To starcie budzi wiele emocji. Prezes Fight Exclusive Night zmierzy się z włodarzem FAME na terenie wroga, a ten pojedynek dodatkowo odbędzie się w rzymskiej klatce! To oznacza, że zawodnicy będą zmuszeni niemal cały czas iść w wymiany i nie będzie możliwości ucieczki.

Wojciech Gola na zastępstwo?

W obszernym wywiadzie, którego Paweł Jóźwiak udzielił Fansportu TV, poruszono wiele kwestii. Najwięcej oczywiście związane było ze zbliżającym się starciem. Prezes FEN zabrał głos raz jeszcze w sprawie zachowania rywala na ostatniej konferencji prasowej. Wierzy też, że zgodnie z zapowiedzią „Boxdel” spuści trochę z tonu przy kolejnych spotkaniach.

Po rzeczonej konferencji przed FAME MMA 17 inny z włodarz, Wojciech Gola, zdradził, że będzie gotowy, by w ewentualnym wypadku wskoczyć w miejsce Michała Barona. Jóżwiak jest jednak przekonany, że takiej potrzeby nie będzie.

Nie, nie, nie, ja tego się kompletnie nie obawiam. Wiem, że on do tej walki wyjdzie, nawet z kontuzją. Ma za dużo do stracenia! Użył tylu mocnych słów, że na pewno do tej walki wyjdzie.

Prezes Fight Exclusive Night powiedział też, czy w ewentualnym przypadku obawiałby się Wojciecha Goli. Całą wypowiedź Pawła Jóźwiaka zobaczyć można poniżej.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
10

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments