Wtorek, 27 Lutego, 2024

Jacek Murański zareagował na wyzwanie Adamka przez Najmana. Ostra odpowiedź „El Testosterona”! „Ty nie pasujesz do społeczeństwa”

fot. YouTube
Opublikowane 18 stycznia 2023, 16:14
przez Jakub Hryniewicz
1
2
Brak komentarzy

Bodaj największy z możliwych freak fightów, czyli pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem zbliża się wielkimi krokami. Obaj zawodnicy dbają też o odpowiednią atmosferę.

Między panami jest sporo złej krwi, o czym mogliśmy się przekonać nie raz. „El Testosteron” obiecywał wszem i wobec, że stary „Muran” będzie atakowany za każdym razem, gdy tylko znajdzie się w zasięgu jego ręki. Tak też się stało, gdy obaj spotkali się w klatce High League, gdzie ogłoszono ich starcie.

Pojedynek ten odbędzie się na wyjątkowych zasadach. Marcin Najman i Jacek Murański zmierzą się w boksie birmańskim, gdzie dozwolone będą między innymi uderzenia z główki. Wyjątkiem będzie możliwość dobijania znokdaunowanego oponenta w parterze przez 15 sekund. Co więcej w kontraktach miał też zostać ujęty zapis, według którego Marcin Najman nie otrzyma wypłaty, jeśli nie wytrzyma w klatce więcej, niż 3 minuty i 1. sekundę.

Marcin Najman reaguje na słowa Jacka Murańskiego

„El Testosteron” zareagował ostatnio na słowa byłego mistrza świata w boksie, Tomasza Adamka, którego też wyzwał na pojedynek. Najman postanowił też pobić stawkę, stawiając na szali pas WKU, co wywołało reakcję starego „Murana”.

Tyś mnie teraz zaimponował najman. Hmmm najpierw Jacek a po Jacku Tomek ( w sumie też góral ) . Czyli teraz jestem eliminatorem do walki najmana z …. byłem MISTRZ ŚWIATA – napisał Jacek w swoich social mediach udostępniającym przy tym artykuł jednego z branżowych portali.

Na reakcję byłego zawodnika KSW, czy Fame MMA długo nie trzeba było czekać. Marcin Najman stwierdził, że jego najbliższy rywal się myli. Wyjaśnił też oczywiście błąd w rozumieniu starego „Murana”.

Mylisz pojęcia, Murański. Moja potencjalna walka z Adamkiem i nasza walka przed nią, nie będzie żadnym eliminatorem, jak to napisałeś. To będzie eliminacja twoja, a nie eliminator – to są dwa różne pojęcia!

Nie walka z Adamkiem będzie eliminatorem, tylko to ty będziesz wyeliminowany z życia społecznego, sportowego i wszelkiego. Dlatego, bo się po prostu nie nadajesz do społeczeństwa! Ty dziennikarzy w kiblu bijesz, k**wa, bo napisali coś nieprzechylnego o tobie. Przecież ty się zachowujesz jak bydle, jak zwierzę! Ty nie pasujesz do społeczeństwa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO