KSW jednak nie dla freaków? Lewandowski ma inne zdanie niż Kawulski: „To nie jest ten moment i czas. Mamy nadkomplet ludzi, którzy chcą walczyć”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 stycznia 2023, 09:40
przez Przemek Krautz
0
2
Jeden komentarz

Na temat freak fighterów w KSW wypowiadał się już Maciej Kawulski, tym razem zabrał głos Martin Lewandowskim, który jak się okazuje, ma inne zdanie niż jego wspólnik.

W federacjach freakowych znajduje się kilku zawodników aspirujących do walki w KSW. Wśród nich znajduje się m.in. Paweł Tyburski czy Arkadiusz Tańcula, którzy nie raz wspominali o tym, że chcieliby stoczyć sportowy pojedynek w okrągłej klatce największej polskiej organizacji MMA.

Szefowie KSW nie zgadzają się ze sobą w sprawie freaków?

W grudniu ubiegłego roku w wywiadzie na kanale Klatka po klatce Maciej Kawulski zdradził, że jest kilku freak fighterów, którzy w niedalekiej przyszłości mogą mieć okazję na podpisanie kontraktu z KSW:

– Uważam, że najciekawsze postaci z gal freakowych mogą niebawem bić się na KSW. Już widziałem kilku zawodników, którzy dla mnie są interesujący. Bez nazwisk… Jestem bardzo otwarty, żeby pojawiali się na naszych galach i walczyli. Ale tacy, którzy trenują, reprezentują poziom sportowy, serce do walki, a nie wyłącznie potencjał konferencyjny.

Podkreślił jednak, że przede wszystkim o tym, kto dołączy do KSW będą decydować wyniki sportowe i umiejętności, a nie zasięgi, które we freak fightach mają największe znacznie.

Wygląda na to, że drugi z szefów organizacji ma inne zdanie w sprawie freak fightów. Temat ten został poruszony w ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL, a Martin Lewandowski stwierdził, że to nie jest odpowiedni moment dla takich zawodników:

– Mamy wielu zawodników, którzy chcą walczyć dla nas. Jest taka tendencja, że z tych wszelako pojmowanych freakowych organizacji chcą dla nas walczyć. Częściej pojawiają się jacyś panowie, którzy chcą się sportowo obudowywać. Oczywiście to nie jest ten moment i czas. W przyszłości? Czemu nie?

Teraz mamy nadkomplet ludzi, którzy są zainteresowani walkami w KSW, jak i tymi, których my chcielibyśmy pozyskać. Więc tutaj w ogóle się jakoś szeroko nie oglądamy.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
16 dni temu

Jestem zwykłym leszczem nikogo nie szukam przez ten wpis nie wiem jak mnie znajdziecie ale pamiętajcie jedno honor jest najwazniejszyym życiem… mam ksywę Mądry ksywy tej się wstydzę… na zawsze ale wiem że jestem gnojem który dałby nie jednemu Kozakowi po gębie…. dlatego kocie jeśli chcesz dajmy sobie po mordzie