Najman podbija stawkę! Chce walczyć z Adamkiem o pas WKU: „Daleko szukasz, a tuż za rogiem jest rywal. Wyniki oglądalności zostaną pobite”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 stycznia 2023, 09:09
przez Przemek Krautz
3
28
2 komentarze

Marcin Najman postanowił oficjalnie rzucić wyzwanie Tomaszowi Adamkowi. Dodatkowo podbił stawkę i stawia na szali swoje największe trofeum.

„El Testosteron” ma przed sobą jeden z najgłośniejszych pojedynków we freak fightach. Na gali High League 6 zmierzy się z Jackiem Murańskim i jak sam przyznaje, dla nie jego jest to nie tylko walka w klatce, ale także misja, aby usunąć rywala z Internetu.

Najman rzuca wyzwanie Adamkowi

Zawodnik znalazł już kolejnego przeciwnika, z którym chciałby się zmierzyć i za pośrednictwem social mediów rzucił wyzwanie Tomaszowi Adamkowi. Wszystko zaczęło się od odpowiedzi na słowa byłego mistrza świata, który stwierdził, że Amadeusz „Ferrari” Roślik nic nie potrafi i zostanie pokonany przez Kamila Łaszczyka.

Z Adamkiem nie zgodził się Najman, który następnie zaproponował pięściarzowi starcie w MMA i postawił na szali pas mistrza Europy w K-1 organizacji WKU, który zdobył, pokonując Jahmaia Satischiego.

– Tomek ostatnio zabiera głos często, jeśli chodzi o MMA. A o MMA Tomek nie wie nic, wie tyle, że jest coś takiego jak MMA. Stąd zainspirowany wieloma opiniami po wczorajszej mojej wypowiedzi odnośnie tego, że mam odmienne zdanie na temat walki „Ferrari” vs Łaszczyk zaproponowałem, że po co ma szukać rywala na walkę pożegnalną, rywal jest. Tyle że mówimy o MMA. Wtedy szanse będą wyrównane, a walka tak emocjonująca, że pobije wszelkie rekordy oglądalności.

– Jestem gotów postawić na szali ten biały piękny pas mistrza Europy WKU. Są tylko dwa kolory prawdziwych mistrzowskich pasów. Kolor zielony i biały. Oczywiście to former european champion, bo to pas byłego mistrza. Natomiast Tomasz, daleko szukasz, a tuż za rokiem jest świetny rywal na twoją pożegnalną walkę w MMA. Wyniki wszelkiej oglądalności zostaną pobite. Być może zostanie pobity rekord mojej walki z Pudzianem.

– Wiem, że argumentem przeciw będzie to, że tak fatalnie ostatnio zawalczyłem. Zgadza się. Kurwa, Tomek, ale ty jak zawalczyłeś? Lepiej? Obaj jesteśmy po porażkach. Trzeba wziąć pod uwagę, ja na High League 6 toczę najważniejszą walkę dekady, po tym zwycięstwie to już nie ja będę pytał ciebie o walkę, ale być może ty będziesz pytał mnie. A ja się zgodzę.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
28
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maniek
maniek
1 rok temu

hahahahhahahah

Marek
Marek
1 rok temu

Nie zależy Ci by wygrać Ty nie masz kasy. To tak jak by powiedzieć.
NIE MAM KASY A NIECH MI MORDE ZLEJA TO BĘDĘ MIAŁ.