(VIDEO) Pudzianowski przesyła Szpilce wiadomość! „Arturku, już biegnę do ciebie! Szykuj się Arturku”

Fot. Instagram
Opublikowane 18 stycznia 2023, 11:01
przez Przemek Krautz
6
24
Jeden komentarz

Wszystko wskazuje na to, że pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim jest już dogadany. Zawodnicy za pośrednictwem social mediów zaczęli już nawet promować starcie.

O tej walce mówiło się już kilka miesięcy temu, jednak wówczas były pięściarz przyznał, że nie jest jeszcze gotowy. Teraz głos zabrał szef KSW Martin Lewandowski, który przyznał, że może dojść do takiego zestawienia, a obaj zawodnicy wyrazili chęć zmierzenia się w klatce.

Pudzianowski z wiadomością do Szpilki

Dla Szpilki będzie to dopiero druga walka w organizacji KSW. Ma on za sobą debiut, w którym pokonał Siergieja Radczenkę, a w styczniu miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Doznał jednak kontuzji pleców i musiał przejść operację, przez którą wycofał się z pojedynku.

Pudzianowski natomiast powróci do klatki po głośnej porażce z Mamedem Khalidovem. W grudniu zmierzył się z byłym mistrzem KSW i został rozbity już w pierwszej odsłonie. Jak sam przyznał, jest mocno zawiedziony swoją postawą w klatce.

Fighterzy zostawiają jednak wspomniane zestawienia za sobą i skupiają się na pojedynku, który mają stoczyć jeszcze w tym roku. Za pośrednictwem social mediów Szpilka jako pierwszy zwrócił się na poniższym nagraniu do przeciwnika:

Następnie Pudzianowski odpowiedział i opublikował film, w którym zwraca się do byłego pięściarza – Arturku, Arturku, już biegnę do ciebie! Czekaj, szykuj się. Arturku, biegnę już.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
24

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
Pablo
18 dni temu

Wiadomo pudzian złotowa nie chce płacić woli sam w piwnicy trenować a później takie efekty