Arkadiusz Tańcula wypada z FAME 17! Co dalej z walką o pas?

fot. FAME MMA
Opublikowane 20 stycznia 2023, 08:13
przez Jakub Hryniewicz
5
17
Brak komentarzy

Niestety, ale na 15 dni przed galą Fame MMA 17 z karty walk wypadł Arkadiusz Tańcula. Federacja w krótkim oświadczeniu zdradziła, co dalej z jego pojedynkiem o pas mistrzowski z „Wiewiórem”.

Aktor i freak fighter znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw w ubiegłym roku stoczył tylko dwa starcia, ale oba miały miejsce na jednej gali. Arek postanowił raz na zawsze zamknąć rozdział z udziałem rodziny Murańskich w jego życiu. Na gali FAME 15 poddał Mateusza, a później na pełnym dystansie zmasakrował jego ojca.

Tańcula zapowiadał wcześniej w wywiadach, że zakończenie rywalizacji to jedno. W podpisanej umowie miał znajdować się też specjalny zapis gwarantujący mu pojedynek o pas mistrzowski na jednej z kolejnych gal. Na zbliżającej się Fame MMA 17 Arek miał spotkać się z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką.

Kontuzja eliminuje Tańculę!

Niestety wczorajszego wieczoru na oficjalnym koncie social mediów federacji pojawiła się informacja o urazie freak fightera! Od razu wyjaśniono też, co dalej z ich mistrzowskim starciem:

Arkadiusz Tańcula nabawił się urazu mięśnia uda (całkowite uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia 4-głowego), który niestety wyklucza go z walki o pas mistrzowski. Jego pojedynek z Wiewiórem zostaje przełożony na FAME 18. Arek, wracaj szybko do zdrowia! Czekamy na Ciebie!

Co zaś do mistrza kategorii półśredniej FAME, pozostaje on w karcie walk krakowskiego wydarzenia. Kto będzie jego nowym oponentem? Zostanie to ogłoszone w najbliższych dniach, ale jak podano – stawką starcia nie będzie żaden z mistrzowskich tytułów organizacji.

Wiewiór zostaje w karcie walk FAME 17! Jego przeciwnika ogłosimy już w sobotę. Ta walka nie będzie mieć statusu mistrzowskiego. Jak myślicie, kto stanie w szranki z Maksem?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
17

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments