Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Arkadiusz Tańcula wypada z FAME 17! Co dalej z walką o pas?

fot. FAME MMA
Opublikowane 20 stycznia 2023, 08:13
przez Jakub Hryniewicz
5
17
4 komentarze

Niestety, ale na 15 dni przed galą Fame MMA 17 z karty walk wypadł Arkadiusz Tańcula. Federacja w krótkim oświadczeniu zdradziła, co dalej z jego pojedynkiem o pas mistrzowski z „Wiewiórem”.

Aktor i freak fighter znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw w ubiegłym roku stoczył tylko dwa starcia, ale oba miały miejsce na jednej gali. Arek postanowił raz na zawsze zamknąć rozdział z udziałem rodziny Murańskich w jego życiu. Na gali FAME 15 poddał Mateusza, a później na pełnym dystansie zmasakrował jego ojca.

Tańcula zapowiadał wcześniej w wywiadach, że zakończenie rywalizacji to jedno. W podpisanej umowie miał znajdować się też specjalny zapis gwarantujący mu pojedynek o pas mistrzowski na jednej z kolejnych gal. Na zbliżającej się Fame MMA 17 Arek miał spotkać się z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką.

Kontuzja eliminuje Tańculę!

Niestety wczorajszego wieczoru na oficjalnym koncie social mediów federacji pojawiła się informacja o urazie freak fightera! Od razu wyjaśniono też, co dalej z ich mistrzowskim starciem:

Arkadiusz Tańcula nabawił się urazu mięśnia uda (całkowite uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia 4-głowego), który niestety wyklucza go z walki o pas mistrzowski. Jego pojedynek z Wiewiórem zostaje przełożony na FAME 18. Arek, wracaj szybko do zdrowia! Czekamy na Ciebie!

Co zaś do mistrza kategorii półśredniej FAME, pozostaje on w karcie walk krakowskiego wydarzenia. Kto będzie jego nowym oponentem? Zostanie to ogłoszone w najbliższych dniach, ale jak podano – stawką starcia nie będzie żaden z mistrzowskich tytułów organizacji.

Wiewiór zostaje w karcie walk FAME 17! Jego przeciwnika ogłosimy już w sobotę. Ta walka nie będzie mieć statusu mistrzowskiego. Jak myślicie, kto stanie w szranki z Maksem?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
17
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
FAME pójdzie w ślady KSW? Jest plan na historyczną galę! „Pracujemy nad tym. Wyprzedalibyśmy Narodowy” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
11 miesięcy temu

[…] Kolejna gala FAME MMA 18 ma odbyć się jeszcze według niepotwierdzonych informacji 20 maja w Arenie Gliwice. W karcie walk mamy zobaczyć walkę Arkadiusza Tańculi, który zawalczy o pas mistrzowski federacji FAME w kategorii półśredniej z M… […]

trackback
Tańcula wbija szpilę w Załęckiego? „Biorą walki z kontuzjami, a potem wstyd na całą Polskę” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] na lutowym Fame MMA 17. Na nieszczęście kibiców, na niewiele ponad 2 tygodnie przed wydarzeniem, Arkadiusz Tańcula wypadł z karty walk. Co się odwlecze, to nie uciecze i starcie z „Wiewiórem” odbędzie się już w […]

trackback
Maksymilian Wiewiórka ocenił swojego przeciwnika: „Arek jest strasznym nudziarzem” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] Obaj panowie początkowo mieli się spotkać się na Fame MMA 17 w Krakowie, która odbyła się na … Wiewiórka podczas środowej konferencji zaczepiał swojego rywala, że mógł wtedy wejść do oktagonu i zawalczyć z nim pojedynek, ponieważ tydzień przed samą galą normalnie już trenował. Tańcula odpowiedział na pytanie swojego rywala następująco, że w przypadku przegranej nie chciał zasłaniać się kontuzją, a w 100% nie był odpowiednio przygotowany do tego starcia. […]

trackback
Fame MMA 18: Wyniki ważenia NA ŻYWO – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] średniej. Do tej walki miało już dojść na poprzedniej gali, ale wówczas pierwszy z panów wypadł na ostatniej prostej. Teraz nic nie stoi na przeszkodzi i 20 maja podczas Fame MMA 18 poznamy nowego […]

WIDEO