Trener Raubo z przesłaniem do Ferrariego: „Młodzież opluwaniem innych kreuje siebie na gwiazdy. Może następnym razem…”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 stycznia 2023, 09:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Zbigniew Raubo udzielił obszernego wywiadu, w którym zabrał głos w sprawie m.in. pojedynku Kamila Łaszczyka w FAME, starcia Krzysztofa Głowackiego czy współpracy z „Owcą”.

Głównym tematem było jednak zestawienie „Szczurka” z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, do której dojdzie 3 lutego na gali FAME 17. Trener nie ukrywa, że jest przeciwny walce takiego sportowca we freakowej organizacji.

Trener Raubo o freakach

W rozmowie z portalem fansportu.pl trener przyznał, że jego zdaniem pięściarz, który ma aspiracje na mistrza świata, nie powinien występować w „cyrku”. Odniósł się również do słów, które „Ferrari” wypowiedział na temat Tomasza Adamka.

„Góral” w jednym z wywiadów krytycznie ocenił umiejętności Amadeusza, a freak fighter w odpowiedzi stwierdził, że gdy spotka pięściarza, to uderzy go z liścia. Szybko jednak wyjaśnił, że żartuje oraz bardzo szanuje Adamka i oglądał jego pojedynki.

Mimo to trener Raubo przyznał, że nie powinno się żartować w taki sposób, zwłaszcza kierując słowa w stronę mistrz świata i jednego z najlepszych polskich pięściarzy. Zauważył również, że nastała moda na wybijanie się poprzez obrażanie innych osób.

– To już jest brak szacunku. Nie, że w żartach czy nie w żartach. Adamek to jest wielki były mistrz świata i koniec. Nie może być tak, że każdy jeden pajac z ulicy powie: „Bo liścia dostaniesz”. (…) Ten pan jakiś tam, co będzie z Kamilem występował w ringu, może się na mnie obrazić.

Chodzi o brak szacunku do wielkich mistrzów. Ta młodzież opluwaniem innych kreuje siebie na gwiazdy. Ten chłopak nie był nigdy sportowcem i dlatego widocznie nie szanuje, może nie wiedzieć, że należy się szacunek wielkim mistrzom. Może następnym razem będzie mówił bardziej z szacunkiem, a liście zostawi na swoje podwórko.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO