[WIDEO] Załęcki, czy Omielańczuk? Denis Labryga wie, kto wygra ewentualną walkę. „Nie ma polotu do niego”

fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 20 stycznia 2023, 14:43
przez Jakub Hryniewicz
6
6
Jeden komentarz

Trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki Denis Labryga miał okazję posparować z Danielem Omielańczukiem. Znany z WOTORE zawodnik wypowiedział się na temat ewentualnej walki fightera KSW z Denisem Załęckim.

Konflikt pomiędzy Omielańczukiem i Torunianinem wybuchł niedługo po porażce Załęckiego z Arturem Szpilką. Daniel sugerował, że „Bad Boy”, który w starciu z byłym pięściarzem padł na matę z powodu kontuzji kolana, udawał uraz, by uniknąć pojedynku. Murem za Denisem stanął wtedy jego trener od MMA, Mirosław Okniński.

Wszystko to miało doprowadzić do spotkania Torunianina z Danielem Omielańczukiem, co początkowo miało mieć miejsce poza kamerami, a później padły słowa o pojedynku w klatce. Jak mówił „Bad Boy” w obszernym wywiadzie dla Fansportu jest gotów na takie zestawienie ze względu na chorą córkę fightera KSW. Trener Okniński stwierdził jednak, że to jeszcze za wcześnie, by Denis podejmował takie wyzwanie.

Omielańczuk w jednym z wywiadów potwierdził doniesienia, że jego menadżer otrzymał propozycję starcia z Załęckim. On sam zaznaczył, że jest chętny na spotkanie i zgodzi się na zasady Denisa, ale wypłata musi się zgadzać.

Denis Załęcki ma szanse z Danielem Omielańczukiem?

W ostatnich dniach w klubie WCA, gdzie trenuje fighter wagi ciężkiej KSW, swoje umiejętności szlifował też Denis Labryga. Był mistrz Polski juniorów w K1, który jest niepokonany w walkach na gołe pięści został zapytany w rozmowie z Fansportu o szanse Denisa Załęckiego w ewentualnym pojedynku z Omielańczukiem.

Najmniejszych. Nie ma. Najmniejszych nie ma, ja wiem co Daniel potrafi, wczoraj z nim sparowałem… więcej nic nie powiem! Myślę, że nie ma po polotu tutaj Denis do Daniela.

Jak na Daniela wiek przeważa doświadczenie. Nawet ja się nie spodziewałem tego, co chłop potrafi w klatce, a jednak.

Labryga wypowiedział się też między innymi na temat swojej najbliższej walki. Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
6

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hhh
Hhh
11 dni temu

Daj spokój Denis nie dawaj mi tej walki nawet ze względu na jego córkę. Niech sobie zarobi na kimś innym a nie na tobie po co co raka ciężka walka