Materla typuje pojedynek Szpilka vs Pudzianowski: „Pytanie, z jaką głową wyjdzie do walki? Stawiam wszystkie pieniądze, jeżeli…”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 stycznia 2023, 10:17
przez Przemek Krautz
18
45
2 komentarze

Michał Materla zabrał głos w sprawie pojedynku pomiędzy Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim, do którego ma dojść jeszcze w tym roku.

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o zestawieniu byłego strongmana z byłym pięściarzem. Zarówno szef organizacji KSW, jak i sami zawodnicy potwierdzili, że chcą takiego pojedynku. Za pośrednictwem social mediów zaczęli się zaczepiać, tym samym promując starcie, które nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Materla o walce Pudzianowski vs Szpilka

Przed nadchodzącą galą KSW 78 w Szczecinie w rozmowie z dziennikarzami Michał Materla został zapytany o to, kogo widzi w roli faworyta. „Cipao” to przyjaciel Szpilki, który ma okazję obserwować jego przygotowania oraz były rywal Pudzianowskiego, z którym zmierzył się w maju 2022 roku.

Skazywany przez wielu na porażkę „Dominator” sprawił dużą niespodziankę i już w pierwszej odsłonie brutalnie znokautował byłego mistrza, którego ustrzelił potężnym podbródkowym.

Materla, który zna obu zawodników, przyznał że wszystko zależy od tego, z jakim nastawieniem do klatki wyjdzie Szpilka. Były pięściarz ma świetnie radzić sobie na treningach i szybko uczy się nowych rzeczy, jednak najważniejszym aspektem będzie jego głowa:

Ja znam Artura z takiej strony, że mam okazję oglądać jego przygotowania, sparingi, które są niedostępne dla osób trzecich i naprawdę on cały czas prezentuje wysoki poziom. Można powiedzieć, że jeżeli chodzi o aspekt techniczny, to jest fenomenalny, jeżeli chodzi o boks.

Gdzieś dokłada swoje elementy, bardzo szybko, bardzo dobrze to wchodzi, jeżeli chodzi o te aspekty MMA. Pytanie jest, z jaką głową wejdzie do walki. Jeżeli wyjdzie Artur, jakiego znam z treningów, no to bezwzględnie stawiam wszystkie pieniądze na Artura. Jak to będzie, to już zobaczymy na walce.

Sam Materla już dzisiaj powróci do klatki i w main evencie gali KSW 78 zmierzy się z Kendallem Grovem, którego już raz pokonał w 2013 roku. Gale KSW zobaczysz wyłącznie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal największej polskiej organizacji MMA masz możliwość oglądania innych wydarzeń sportowych, filmów oraz seriali. Wystarczy się zarejestrować, klikając w poniższy baner:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
18
45

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
łaszczyk leszcz
łaszczyk leszcz
15 dni temu

wiadomo, że pudziek wygra. ustawili walke z mamedem to teraz na otarcie łez ze szpilką wygra

Kaszubek
Kaszubek
13 dni temu

Opinia nieobiektywna z uwagi na ich przyjaźń.