(VIDEO) Błyskawiczna wygrana Szymańskiego! Efektownie poddaje Tutarauliego w 65 sekund!

Opublikowane 21 stycznia 2023, 22:18
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Na gali w Szczecinie do okrągłej klatki powrócił były pretendent do tytułu mistrzowskiego i numer trzy rankingu wagi lekkiej, Roman Szymański. Przywitał on w polskiej organizacji specjalistę od nokautów Raula Tutaraulię.

Roman Szymański ostatni pojedynek stoczył w 2022 roku z Valeriu Mirceą, doświadczonym Mołdawianinem. Polak od początku świetnie kontrolował pojedynek w stójce i był blisko skończenia go przed czasem, ale rywal przetrwał trudne chwile.

Ostatecznie jednak nie wyszedł do drugiej odsłony ze względu na kontuzję ręki. Teraz Roman zapowiadał, że wygrana nad Raulem Tutaraulim powinna otworzyć mu drzwi do kolejnej walki o mistrzowski tytuł wagi lekkiej.

Raul Tutarauli do zawodowego świata MMA wszedł tylko o rok wcześniej od Romana Szymańskiego, ale stoczył aż o 16 walk więcej od Polaka. Gruzin ma na swoim koncie 37 pojedynków, z których wygrał 31. Tutaraulia jest więc bardzo aktywnym zawodnikiem, który lubi bić się często i regularnie.

Raul walczył dla takich organizacji jak M-1, ACA czy Georgian Fighting Championship, w której zdobył tytuł mistrzowski wagi lekkiej. Doświadczenie zbierał w wielu krajach. Do tej pory rywalizował w Gruzji, na Ukrainie i Białorusi, w Kirgistanie, Armenii, Rosji, Chinach, Bułgarii, Kazachstanie oraz w Polsce. Jest prawdziwym specjalistą od nokautowania rywali – aż 21 razy w taki właśnie sposób kończył swoje pojedynki.

-> Oglądaj KSW 78: Materla vs Grove 2 na żywo! <-

Szymański vs Tutarauli – RELACJA

RUNDA 1

Szymański szuka prostych, Tutarauli atakuje mocnymi sierpami, trafił jednym z nich. Ruszył po sprowadzenie Gruzin i Roman na macie, ale dobrze przetacza. Szuka Tutarauli sposobności na zajęcie pleców, a Roman Szymański zakład trójkąt i wyciąga rękę! Jest balacha i klepie Tutarauli!

Oficjalny wynik: Roman Szymański wygrywa przez poddanie (balacha) w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO