Alan miał walczyć z Bombą na High League 6! „Mieliśmy praktycznie podpisane papiery, ale się zes*ał. Przychodzi do mojego klubu i ma czelność…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2023, 12:38
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Alan Kwieciński w ostatnim wywiadzie odpowiedział na zaczepki ze strony Pawła Bomby. Zdradził, że mieli się zmierzyć ze sobą na gali High League.

Kilka dni temu „Scarface” udzielił wywiadu kanałowi MMA-Bądź na bieżąco, w którym w ostrych słowach wypowiedział się na temat „Alanika”. Teraz zawodnik FAME miał okazję odpowiedzieć.

Oprócz tego, że jest nudny i ma iloraz inteligencji na poziomie 7, to nic do niego nie mam. Łatwo to może przegrać ze mną. Chłopaczku, możesz się bić z Warsaw Shore’ami i innymi petkami jak ty. A z chłopakami, którzy się biją jak ja, Denis, to możesz się odbić jak od ściany. Możesz się odbić, więc nie pyskuj, bo dostaniesz po pysku – powiedział Bomba o Alanie.

Alan odpowiada Bombie

Odpowiedź Alana pojawiła się również wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco. Co ciekawe, freak fighter zdradził, że miał zmierzyć się z Bombą już w marcu na gali High League 6. Finalnie rywal nie podpisał kontraktu i tłumaczył, że Kwieciński nie robi wystarczająco dobrych zasięgów.

O konflikcie zawodników zrobiło się głośno dopiero w ostatnich dniach. Zapewne zacznie on się nakręcać i w końcu zawodnicy staną naprzeciwko siebie w klatce:

– Ja miałem całkowicie inny plan ułożony. Bomba okazało się, że się zesrał, nie chce się bić, bo niby mam mniejsze zasięgi, a sam kapiszon drze ryja. Z czego on jest znany, że był chłopakiem Zusje? Że go opluła? On mówi, że ja nie robię zasięgów, że on musi z Murańskim czy Ferrarim. Walka z nim dużo by mu dała.

– Bomba pałą jebaną się okazał. Tu przychodzi, się pucuje, przychodzi do mojego klubu i ma czelność takie rzeczy gadać. (…) Dopóki nie zobaczyłem wywiadu, nic do niego nie miałem. Była propozycja, mieliśmy się bić na High League, już mieliśmy praktycznie papiery podpisane, ale że się zesrał, to jest, jak jest.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments