Jóźwiak porównuje swoich rywali: „Umiejętności większe ma Najman. On przegrywa psychiką, a nie umiejętnościami”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2023, 10:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już niecałe dwa tygodnie dzielą Pawła Jóźwiaka od walki dla organizacji FAME, w której zmierzy się z włodarzem Michałem „Boxdelem” Baronem.

Przeciwnicy są skonfliktowani już od długiego czasu i postanowili wyjaśnić wszystko podczas gali FAME 17, która odbędzie się 3 lutego. Nie będą jednak bić się w oktagonie, a w klatce rzymskiej, gdzie nie będzie miejsca na ucieczkę od bezpośrednich wymian ciosów. Zła krew i formuła pojedynku bez wątpienia zapewni ogromne emocje.

Jóźwiak porównuje swoich rywali

Dla Pawła Jóźwiaka będzie to druga walka w życiu. W pierwszej zmierzył się z Marcinem Najmanem, który nie stanowił żadnego wyzwania. Mimo że „El Testosteron” był znacznie bardziej doświadczony, to prezes FEN potrzebował zaledwie kilkunastu sekund na wygranie starcia.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Jóźwiak porównał swoich przeciwników. Stwierdził m.in., że Najman nie przegrywa walk umiejętnościami, tylko przez swoją psychikę. Natomiast jako najmocniejsze strony rywala wskazał dobry boks i wiek, gdyż „Boxdel” jest 21 lat młodszy.

– Umiejętności większe na pewno ma Najman. Marcin po prostu ma coś z psychiką, bo przegrywa te walki nie umiejętnościami, ale psychiką. A jeżeli chodzi o Boxdela, to nieźle boksuje, jego największy atut to, że jest ode mnie 20 lat młodszy. Myślę, że jednak ja mam większy charakter, jestem większym harpaganem, jestem tak mocno zmotywowany, jak nigdy i charakterem wygram walkę.

– Ja sobie nic nie wizualizuję, mam plan, nastawiam się na trzy rundy, że będziemy się napierdalać. Ja tam wychodzę na śmierć i życie, bo to jest dla mnie walka o wszystko.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments