Wiemy, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski! Trener wylądował już w Warszawie!

Fot. YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2023, 14:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wiemy, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski! Mimo że oficjalne ogłoszenie odbędzie się jutro, do sieci trafiły już zdjęcia trenera, który właśnie przyleciał do kraju.

22 grudnia 2022 roku Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że współpraca z Cezarym Michniewiczem nie zostanie przedłużona. Pod jego skrzydłami nasza kadra odniosła 5 zwycięstw oraz zanotowała 3 remisy i 5 porażek. Polakom udało się przede wszystkim awansować na Mistrzostwa Świata w Katarze, a także wyjść z fazy grupowej.

Nowy selekcjoner już w Polsce!

Nowy selekcjoner, który zastąpi Michniewicza zostanie przedstawiony jutro o godzinie 13:00 podczas oficjalnej konferencji. W ostatnich dniach sporo mówiło się o tym, że zgodnie z medialnymi doniesieniami funkcję tę obejmie Paulo Bento, jednak Cezary Kulesza zaprzeczył takim przypuszczeniom.

Jak już wiemy, selekcjonerem będzie inny zagraniczny trener Fernando Santos. Ma on 22-letnie doświadczenie w prowadzeniu klubów. Był trenerem m.in. Sportingu, Benfiki, Panathinaikosu czy FC Porto, z którym zdobył mistrzostwo Portugalii.

Natomiast w roli selekcjonera pracuje od 2010 roku. Przez pierwsze cztery lata prowadził reprezentację Grecji, a od 2014 do 2022 roku był selekcjonerem Portugalii, z którą w 2016 roku wygrał mistrzostwo Europy.

W poniedziałek 23 stycznia Internet obiegły zdjęcia Fernando Santosa, który przyleciał do Warszawy i udał się na spotkanie z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments