McGregor oskarżony o zaatakowanie kobiety! Musiała wyskoczyć z jego jachtu: „Myślałam, że mnie zabije. Jakby był opętany”

Fot. Instagram
Opublikowane 25 stycznia 2023, 10:30
przez Przemek Krautz
1
4
2 komentarze

Conor McGregor ma kolejne kłopoty. Tym razem został oskarżony o pobicie kobiety, która uciekając przed nim, wskoczyła z jachtu do wody.

Kontrowersje nie opuszczają Irlandczyka, który m.in. ma na swoim koncie pobicie starszego mężczyzny w barze, był oskarżony o napaść seksualną, czy też zaatakowanie popularnego włoskiego DJ’a. Teraz do listy doszły kolejne zdarzenia, do których miało dojść latem 2022 roku.

McGregor zaatakował kobietę?

16 lipca Irlandczyk przebywający na wakacjach na Ibizie miał zaprosić znajomą kobietę na swój jacht podczas imprezy urodzinowej. Wraz z nim była tam także jego partnerka oraz znajomi. McGregor w pewnym momencie miał słownie zaatakować kobietę, po czym, gdy poprosiła innych o pomoc, stał się agresywny, kopnął ją oraz groził, że ją utopi.

Jego zachowanie zmieniło się w jednym momencie. Jakby był opętany. Wiedziałam, że muszę uciekać z łodzi, bo myślałam, że mnie zabije. To przestępca. Myślę, że by mnie zabił, gdybym nie opuściła jachtu – Takie zeznania złożyła na policji w Irlandii.

Poszkodowana obawiała się o własne życie i skoczyła do wody – Zostawili mnie. Nie porzuciliby nawet psa tak, jak to zrobili ze mną – mówiła kobieta, której pomogła załoga łodzi Czerwonego Krzyża.

Po powrocie do Irlandii złożyła zeznania. Nie zrobiła tego zaraz po całym zajściu, gdyż miała być w szoku i jak najszybciej chciała wrócić do domu.

Na ten moment prowadzone jest śledztwo, a do sprawy odniósł się rzecznik byłego mistrza UFC, który przekazał – Pan McGregor zaprzecza wszystkim oskarżeniom skierowanym przeciwko niemu przez tę panią.

Źródło: ultimahora.es/espn.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Igor
Igor
7 dni temu

Alkohol i narkotyki plus obity łeb dają taki właśnie efekt jakim jest mcgregor

Szur
Szur
Reply to  Igor
7 dni temu

Plus sterydy