Pasternak odpowiedział Alanowi! „Mówił, że moje walki są nudne. Id**to dostajesz od każdego na dziurę”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 stycznia 2023, 10:11
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Konflikt pomiędzy zawodnikami cały czas przybiera na sile. Pasternak w ostatnim wywiadzie w mocnych słowach odpowiedział Alanowi Kwiecińskiemu.

„Wampir” to jeden z wielu zawodników Akademii Sportów Walki Wilanów, który jest skonfliktowany z freak fighterem. Już od dłuższego czasu jest pomiędzy nimi sporo złej krwi, co możemy zobaczyć na wywiadach, w których atakują siebie nawzajem.

Pasternak odpowiada Alanowi

Niedawno Alan w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco stwierdził, że nie da walki podopiecznym trenera Oknińskiego. Stwierdził, że nie pozwoli m.in. Pasternakowi wybić się na jego nazwisku oraz dodał, iż jego daje on nudne pojedynki:

– Pasternakowi nie dam, bo daje nudne walki, prz**ebał ostatni z Kowalskim. Niech idzie do KSW, ale tam go nie chcą. Nie dam mu tej walki, bo daje nudne walki, jest nudny i tyle. Wiem, że jakbym dał jednemu i drugiemu, to by była trampolina.

Teraz na te słowa „Wampir” odpowiedział w najnowszym wywiadzie dla TVreklama, w którym padło pytanie o potencjalny pojedynek:

– Alan jest zesrany i on nie weźmie w życiu takiej walki. Z kim on robił wywiad, co mówił, że moje walki są nudne? Alan, nudne to jest twoje życie i idioto od każdego dostajesz na dziurę. I ty cokolwiek będziesz mówił o moich walkach?

Następnie padło pytanie o to, z jakim rywalem Pasternak chciałby skonfrontować się na konferencji i bez zastanowienia odpowiedział:

Z dzi*ką. No tak, z Kwiecińską dzi*ką, bo go nienawidzę. Nie lubię go bardzo. Myślę, że by szczekał i to bardzo dużo, ogólnie jest wygadany, potrafi gdzieś tam w tym swoim świecie mówić dużo.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO