Todd Duffee zadziwiająco pewny siebie przed KSW 79! „Jest nudny, wolny, metodyczny…”

fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 26 stycznia 2023, 14:43
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Nowo ogłoszony rywal Phila De Friesa na KSW 79, Todd Duffee wypowiedział się na temat angażu w polskiej federacji. Amerykaninowi nie można odmówić pewności siebie…

W ostatnim czasie spekulowano na temat przeciwnika, z którym Brytyjczyk zmierzy się w main evencie KSW 79. Na równo miesiąc przed wydarzeniem federacja ogłosiła, że Phil De Fries ponownie zawalczy ze swoim pogromcą i otrzyma szansę zrewanżowania się za przegraną sprzed lat.

Nowym nabytkiem i z marszu pierwszym pretendentem został Todd Duffee. Amerykanin po raz pierwszy zmierzył się z Brytyjczykiem na gali UFC 155 w 2012 roku i zwyciężył w nieco ponad dwie minuty. Od tamtego czasu tylko trzykrotnie wchodził do klatki i wygrał jedno starcie, poniósł porażkę, a ostatni pojedynek w 2019 roku zakończył się w pierwszej rundzie jako No Contest po przypadkowym faulu.

Duffee kilkukrotnie zaliczał dłuższe przerwy, które spowodowane były między innymi problemami zdrowotnymi. Nigdy jednak nie pauzował tyle, co w tym przypadku. Sam 37-latek jest przekonany, że organizacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego podjęła odpowiednią decyzję dając mu walkę o tytuł.

Kto ma uratować dywizję ciężką KSW, jak nie Amerykanin? – powiedział żartobliwie Todd w The MMA Hour u Ariela Helwaniego.

Były zawodnik UFC wylistował też przywary Phila De Friesa, który kompletnie zdominował królewską kategorię wagową polskiej organizacji. Amerykanin nadrobił ostatnie pojedynki Anglika i uważa, że ten nie wykonał zbyt wielkiego progresu.

Jest nudny, metodyczny, wolny… Widziałem jego walki i na pewno się poprawił od czasu naszego pierwszego spotkania. Jest trochę mniej nerwowy, że tak powiem. Ale wciąż ma podobny styl walki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO