Wtorek, 19 Marca, 2024

(VIDEO) Ostre spięcie Zielińskiego z Zalewskim! W trakcie przerwy padły mocne słowa! „Zamknij pi**ę, ku**a”

Opublikowane 30 stycznia 2023, 10:37
przez Przemek Krautz
6
16

Podczas przerwy niedzielnego meczu w ramach włoskiej Serie A doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy reprezentantami Polski.

29 stycznia na Stadio Diego Armando Maradona odbył się hit kolejki, w którym SSC Napoli zmierzyło się z AS Romą. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 i zwycięstwem gospodarzy. Bramki dla liderów ligii zdobyli Victor Osimhen i Giovanni Simeone natomiast dla ekipy z Rzymu strzelił Stephan El Shaarawy.

Ostra wymiana zdań reprezentantów Polski

Swój wkład w zdobyte bramki mieli także dwaj Polacy. Najpierw w 75′ minucie asystę zanotował Nicola Zalewski. 11 minut później po podaniu Piotra Zielińskiego Napoli wyszło na prowadzenie i wynik utrzymał się do końca spotkania.

Krótko po zakończonym meczu do sieci trafiły zaskakujące nagrania z przerwy spotkania. Kiedy przed drugą połową obie drużyny zmierzały w kierunku boiska, pomiędzy Polakami doszło do mocnej wymiany zdań, którą rozpoczął Zieliński i krzyknął: