Ferrari chce walki z Adamkiem! „Żeby się nie skończyło tak, że wyjdzie i skończy jak Polak. Byłby duży wstyd, dlatego warto ważyć słowa”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 stycznia 2023, 09:31
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Amadeusz Roślik ponownie powrócił do tematu Tomasza Adamka. Freak fighter po starciu na FAME 17 chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata.

Już w ten piątek „Ferrari” powróci do klatki i stanie przed dużym wyzwaniem. W main evencie nadchodzącej gali zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Przed pojedynkiem jest bardzo pewny siebie i ma już na celowniku kolejnego rywala.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 17! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

„Ferrari” ponownie o Adamku

Do sieci trafiła właśnie zapowiedź pojedynku pomiędzy Amadeuszem i Łaszczykiem. W materiale promującym FAME 17 freak fighter kolejny raz odniósł się do tematu Tomasza Adamka. Przypomnijmy, że były mistrz świata w jednym z wywiadów krytycznie ocenił umiejętności „Ferrariego” i wytypował wygraną „Szczurka”.

Słowa pięściarza nie spodobały się Amadeuszowi, który wyjaśnił, że jeśli w piątek zwycięży, to w klatce rzuci wyzwanie Adamkowi i zaprosi go do pojedynku na zasadach MMA. Wyjątkowo w tym przypadku wypowiedział się z szacunkiem i przyznał, że byłby to dla niego wielki zaszczyt.

W zapowiedzi main eventu FAME 17 kolejny raz odniósł się do wypowiedzi pięściarza. Stwierdził, że warto ważyć słowa, bo jeśli Adamek zostałby znokautowany jak Adrian Polański, byłby to dla niego duży wstyd:

– Bardzo go cenię, szanuję, oglądałem jego walki. Bardzo szybko mnie osądził, bo powiedział, że nawet na ulicy bym nie wygrał, a tu pokazali mu, jak nokautuję ludzi w klatce. Żeby się nie skończyło tak, że, jak Tomek wyjdzie ze mną do oktagonu, że skończy tak samo, jak Polański. Byłby to duży wstyd, dlatego warto ważyć słowa.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO