(VIDEO) Owczarz unika walki? Mocne słowa trenera Czerwińskiej! „To jest nadmuchany warszawski balonik. Ze**ała się”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 31 stycznia 2023, 18:51
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Trener Emilii Czerwińskiej w ostatnim wywiadzie w mocnych słowach wypowiedział się na temat trenującej w WCA Karoliny Owczarz.

Zarówno Czerwińska, jak i Owczarz to zawodniczki KSW. Pierwsza z nich w okrągłej klatce stoczyła dwa wygrane pojedynki. Natomiast zawodniczka reprezentująca stołeczny klub w 7 walkach zanotowała 5 zwycięstw.

Trener Czerwińskiej mocno o Owczarz

Po ostatniej wygranej Czerwińska rzuciła wyzwanie Owczarz i na swoim Instagramie oświadczyła, że w kolejnym pojedynku chce zmierzyć się właśnie z nią:

– Kolejna walkę chciałabym stoczyć z Karolina Owczarz. Wyzywanie do pojedynku dziewczyn które debiutują w KSW jest komiczne. Ja jestem na tak – mój management zgłosił gotowość. Jestem gotowa – czekam na datę. Zróbmy te Twoje KO Show. Na samym początku w studiu była wypowiedz , że jak wygram z Sara z Chorwacji to ze mną zawalczysz.

Owczarz nie wyraziła chęci starcia, a do wymiany zdań doszło pomiędzy trenerami Czerwińskiej i menedżerem zawodniczki z Warszawy. Teraz o całą sprawę zapytany został Marcin Mencel, który w rozmowie z fansportu.pl w mocnych słowach wypowiedział się na temat Karoliny i nazwał ją nadmuchanym warszawskim balonikiem:

– Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Sara wygrał z Baczyńską i z Aitaną. Emilka wygrała z Eszer i z Sarą. Sara ogólnie była najmocniejsza w notowaniach w tej kategorii. Ja nie rozumiem, skoro Karolina Owczarz jest fighterem… Znaczy, ona nie jest fighterem, ja to mówię. To jest nadmuchany warszawski balonik i ja to będę wszystkim opowiadał. Tak uważam, to nie jest nic osobistego, ale dla mnie to nadmuchany balonik.

– Skoro wygrała, chce być fighterem, to z kim chcesz się bić? Z najlepszymi. Chcesz, żeby poziom sportowy szedł do góry, to idziesz do najlepszych. Chcesz bić się z najlepszymi na świecie, to idziesz do UFC. Karolinę Owczarz niestety w UFC jej raczej nie widzę, bo to nie ten poziom.

Emila wygrała dwie swoje walki, Karolina wygrała z Baczyńską, Sara przegrała, więc realnie to byłoby zestawić Emilię z Karoliną. Jak zawodnik kontraktowany w organizacji nie daje całkowicie odpowiedzi? Albo nie chce się bić. Nie wiem, co tam było z włodarzami rozbawiane.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO