Boxdel ostro skrytykowany przez Don Kasjo! „Wcześniej bombel miał jeszcze jakieś zasady, teraz…”

fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 2 lutego 2023, 09:39
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Gala Fame MMA 17 odbędzie się już w ten piątek 3 lutego, a jedną z ważniejszych walk będzie zestawienie Paweł Jóźwiak vs. Michał „Boxdel” Baron.

-> Fame MMA 17 PPV dostępne tutaj!

Pojedynek włodarzy na Fame MMA 17 pełen jest złej krwi. Prezes Fight Exclusive Night i jedna z czołowych postaci największej federacji freak fight w Polsce zmierzą się w klatce rzymskiej, w której wyjaśnią trwający od wielu miesięcy konflikt. Ten mocno podgrzewany był na konferencjach przed galą.

Jak wiadomo, Paweł Jóźwiak trenował do tego, jak i poprzedniego, pojedynku z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Były fighter FAME nie pojawi się jednak w narożniku prezesa FEN, o czym informował już jakiś czas temu.

„Don Kasjo” ostro komentuje konferencję przed FAME 17!

Życiński nie pojawił się też na wczorajszej konferencji. Paweł Jóźwiak ponownie znalazł się w paszczy lwa i przywitany był głośnymi, wulgarnymi okrzykami. Później prezes Fight Exclusive Night był też oczywiście słownie atakowany przez Michała Barona, któremu oddać trzeba, że prosił widownię o nie obrażania przeciwnika.

Do eskalacji emocji doszło na face to face obu zawodników. „Boxdel” wyprowadził kilka ciosów na brzuch i głowę Jóźwiaka, o czym więcej przeczytać możecie TUTAJ -> (VIDEO) Boxdel uderzył Pawła Jóźwiaka! Awantura podczas face to face!

Sytuację w swoich social mediach skomentował „Don Kasjo”. Życiński w bardzo ostrych słowach skomentował nie tylko zachowania Michała Barona, jak i osób związanych z FAME MMA.

Oglądałem wystąpienie Pawła i „Boxdela” na ich panelu. Uważam, że jak na ataki z każdej strony – i prowadzący, i tu Gola, i tu „Boxdel”, i wszyscy z każdej strony go atakują to chociaż na face to face mogli nie pomagać „Bombelkowi”. Bo to, że trzymał Pawła jeden z ochroniarzy to było słabe. Więc no… frajerskie, k**wa, zachowanie, że trzymają Pawła, a „Boxdel” normalnie uderza i to jeszcze po twarzy. Słabe w ch*j ch*jowe zachowanie – powiedział na nagraniu na jednym ze swoich profili. Na drugim zaś dodał zdjęcie z jego walki z Michałem Baronem.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO