Mateusz Borek o walce wieczoru FAME 17: „Amadeuszowi już się należy szacunek, że wychodzi ze sportowcem. Wydaje mi się, że…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 lutego 2023, 10:01
przez Przemek Krautz
5
11
Brak komentarzy

Mateusz Borek wypowiedział się na temat pojedynku Kamila Łaszczyka dla freakowej organizacji FAME, do którego dojdzie już w ten piątek.

Niepokonany „Szczurek” w krakowskiej Tauron arenie zadebiutuje w nowej formule i po raz pierwszy w życiu stoczy walkę nie w ringu, tylko w klatce. W main evencie gali FAME 17 zmierzy się z freakową gwiazdą Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.

Mateusz Borek o main evencie FAME 17

W miniony czwartek odbyła się konferencja z udziałem obu zawodników, którą z bliska oglądał Mateusz Borek, promotor Kamila Łaszczyka. W rozmowie dla 6Pak przyznał, że „Ferrariemu” należy się szacunek za samo wyjście do walki z takiej klasy sportowcem.

Zapowiedział również, że w kwietniu Łaszczyk powraca na ring bokserski. Promotor liczy na to, że 2023 będzie przełomowym rokiem dla pięściarza, który zamierza walczyć o mistrzostwo świata:

– Ja będę na pewno oglądał tę walkę sercem. Będę za Kamilem, bo pracuję z nim na co dzień. Myślę, że Amadeuszowi już się należy szacunek, że wychodzi ze sportowcem, niezależnie od tego, że jest znacznie lżejszy i to nie do końca jego formuła. Wydaje mi się, że Kamil ma mnóstwo argumentów, żeby wygrać.

Oczywiście to jest sport, ewentualne szybkie obalenie ze strony Amadeusza i brak doświadczenia, umiejętności wstawania, może przesądzić o porażce Kamila. Podjął wyzwanie, dotknął innego miejsca, innej cywilizacji, innego opakowania medialnego. Widzę, że z dnia na dzień czuje się w tym coraz lepiej, natomiast wracamy do boksu w kwietniu i spróbujemy, żeby ten rok był przełomowy.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
11
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO