(VIDEO) Wrzosek o przygotowaniach Boxdela: „Będę w jego narożniku. Ma świetny tlen. Zrobił osiem rund i ku*wa…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 lutego 2023, 09:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek zdradził, jak wyglądały przygotowania „Boxdela”, który już w ten piątek zawalczy w klatce rzymskiej z Pawłem Jóźwiakiem.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo duży konflikt, a włodarz FAME jest tak nakręcony, że nie wytrzymał do pojedynku i już na ostatniej konferencji wyprowadził pierwszy ciosy. Awanturę musieli przerwać ochroniarze, którzy byli przygotowani na taką sytuację.

Marcin Wrzosek o przygotowaniach „Boxdela”

Dla „Boxdela” starcie na FAME 17 to czwarta walka w życiu. Tym razem ma być jednak w najlepszej formie i wejdzie do klatki jako faworyt. Jest przede wszystkim ponad 20 lat młodszy od swojego przeciwnika, Marcin Wrzosek, który przygotowywał go do gali, przyznał również, że włodarz ma naprawdę dobrą kondycję.

W wywiadzie dla fansportu.pl „Polish Zombie” wyjaśnił, jak wyglądały treningi „Boxdela” przed pojedynek z Pawłem Jóźwiakiem:

– Tak, ja będę w jego narożniku. Przygotowywał się bardzo sumiennie. Nie byłem jego jedynym trenerem. W Warszawie trenował z Szyszką, który wiem, że super go przygotowywał. Ze mną bardzo sumiennie trenował, sparował. Przyjechał nawet na sparingi naszej grupy i dał radę.

– Boxdel ma świetny tlen, naprawdę. Zrobił osiem rund, wiem, że u trenera Szyszki też robił bardzo dużo rund z „Wujaszkiem Fericze”. Zrobił osiem rund i kurwa wyglądał świeżo.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO