Zamaskowany zawodnik żądał zaległej wypłaty! Jóźwiak szybko go wyjaśnił

fot. YouTube
Opublikowane 2 lutego 2023, 12:38
przez Jakub Hryniewicz
5
26
2 komentarze

Na drugiej i ostatniej konferencji prasowej przed Fame MMA 17 po raz kolejny pod sporym ostrzałem znalazł się Paweł Jóźwiak. W pewnym momencie przy mikrofonie pojawiła się zamaskowana postać, którą okazał się być… Jeden z zawodników FEN!

-> Oglądaj Fame MMA 17 PPV na żywo!

Prezes sportowej federacji Fight Exclusive Night przed kilkoma miesiącami bardzo szybko skończył Marcina Najmana i rzucił oficjalne wyzwanie Michałowi Baronowi. Pojedynek włodarzy na Fame MMA 17 pełen jest złej krwi. Paweł Jóźwiak i „Boxdel” zmierzą się w klatce rzymskiej, w której wyjaśnią trwający od wielu miesięcy konflikt.

Zamaskowany mężczyzna żądał zaległej wypłaty!

Prezes FEN niemal całą konferencję przed FAME 17 PPV musiał mierzyć się z niewygodnymi pytaniami, czy to ze strony prowadzącego Roberta Pasuta, czy od „Boxdela”. W pewnym momencie do mikrofonu podeszła postać w kominiarce i mogło się wydawać, że był to kolejny performance „Sutonatora”.

Tymczasem zamaskowany jegomość życzył Jóźwiakowi by ten „skończył z tym biznesem” i zwrócił mu pieniądze, które jest winien za walkę. W innym przypadku – powinni się zmierzyć na FAME 18.

Uratowałem mu walkę i ch*j, ani złotówki z tego nie dostałem. Bodzio z Wrocławia, nie pamiętasz? A kto walczył z Jędraszczykiem na FEN 38? – powiedział przed ściągnięciem kominiarki osobnik. Chwilę później faktycznie okazało się, że był to Patryk Bogdan, który pojedynek z Jackiem Jędraszczykiem przyjął na ostatnią chwilę. Na FEN 38 przegrał w 2. rundzie.

Paweł Jóźwiak szybko wyjaśnił jednokrotnego reprezentanta Fight Exclusive Night. Okazało się, że ten nie wystawił faktury – toteż nikt nie miał podstaw do wypłaty pieniędzy. Zawodnik mówił też, że miał umowę na 2. walki, ale tu również pan prezes objaśnił mu, że nie jest to obowiązek.

– Jak to jesteś ty i walczyłeś z Jędraszczykiem to zdejmij tę czapkę. Teraz się przedstawi i powiedz – dlaczego nie dostałeś pieniędzy? Bo nie wystawiłeś widocznie faktury, dlatego nie dostałeś pieniędzy. Każdy zawodnik wystawia fakturę i na tej podstawie dostaje wynagrodzenie.

Skoro nie wystawiłeś dokumentu. Ile ci zapłacono młody człowieku, żebyś tu przyszedł? Ty naprawdę jesteś trzeźwy? Nie przedstawiłeś dokumentów, faktury i ty się dziwisz, że pieniędzy nie dostałeś?

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
26
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sierak
Sierak
1 miesiąc temu
  1. Osoba wyznaczona przez Jóźwiaka (Szuba) nie dopilnowała sprawy, kontakt z nią był ograniczony.
  2. Jóźwiak go nie wyjaśnił. FANSPORTU również się stacza? Proszę, tylko nie to.
  3. Niewystawiona faktura, gdzieś ktoś od Jóźwiaka komplikował sprawę? Masa kłamstw w kwestii WSZYSCY MAJĄ WYPŁACONE.

Nie wszyscy mają wypłacone

Ojciec Sieraka
Ojciec Sieraka
Reply to  Sierak
1 miesiąc temu

chcesz powiedzieć, że ten idiota się nawet nie upominał o swoje pieniądze?

faktura to normalna sprawa w tej branży – Bogdan to mongoł i tyle, mógł sam zadzwonić do Jóźwiaka i zapytać, on ma na kontrakcie kupę zawodnków, nie musi o każdym pamiętać – dostaje fakture, wysyła pieniądze

nie dostaje, to nie płaci – proste, przecież on go n ie będzie błagał – halo, chcę Ci zapłacić! kiedy wyślesz fakturę?

WIDEO