(VIDEO) Alan ciężko nokautuje na FAME 17! Potężne kopnięcie Kwiecińskiego kończy walkę!

Opublikowane 3 lutego 2023, 21:56
przez Przemek Krautz
11
5
3 komentarze

Początkowo miał być to pojedynek o pas, ale kontuzja jednego z zawodników sprawiła, że dwa tygodnie przed galą federacja musiała poszukać zastępstwa.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka na gali FAME 17 miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą i bronić mistrzowskiego pasa. Niestety miejsce „Aroya” musiał zastąpić Alan Kwieciński, a formuła została zmieniona z MMA na K-1, co dało mu dużą przewagę.

„Wiewiór” jest bowiem zawodnikiem parterowym i właśnie za sprawą tej płaszczyzny wygrywał swoje walki. Natomiast Alan to stójkowicz, który ma spore doświadczenie w K-1. Zapewniał, że krótki okres przygotowawczy nie jest dla niego żadnym problemem i tym razem pokaże, co tak naprawdę potrafi.

Natomiast mistrz FAME nie ukrywa, że był nastawiony na walkę w MMA i nawet podczas media treningu nie pokazał umiejętności stójkowych, tylko parterowe. Mimo gorszych warunków fizycznych oraz mniejszego doświadczenia nadal był stawiany w roli faworyta. Kwieciński zapowiedział jednak, że podczas FAME 17 będzie inaczej, niż w ostatnich walkach.

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Alan zaczyna niskim kopnięciem, prostym sięga głowy „Wiewióra”. Mistrz FAME stara się odpowiadać, ale Kwieciński w pierwszych sekundach przeważa. Maks szuka możliwości na wyprowadzenie kombinacji bokserskich, ale trafia go bardzo mocno Alanik! Było liczenie, „Wiewiór” wraca do gry, ale znów inkasuje kolejny prawy. Zamarkowany low Kwiecińskiego, Wiewiórka inkasuje kopnięcie na żebro. Był faul, Alan rusza z szarżą! Trafił lewym, zaatakował latającym kolanem! „Wiewiór” zaliczył celny cios, który naruszył nos Alanika. Mistrz FAME szuka krótkiego dystansu, dobrze sobie poradził trafiając w ostatnich sekundach.

RUNDA 2

„Wiewiór” od razu podchodzi bardzo blisko, był klincz i kolano Alana. Kwieciński trafia prawym i lewym, poleciał na deski Maks! Liczenie, wraca „Wiewiór”. Alanik nie oddaje pola, kolejna seria i liczenie. Znów powrót i latające kolano Alana Kwiecińskiego kończy walkę!

Oficjalny wynik: Alan Kwieciński wygrywa przez KO w 2. rundzie!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
5
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Fame MMA 17 na żywo: WYNIKI i relacja Live. Kto wygrał? – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 miesięcy temu

[…] Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs. Alan Kwieciński – Alan Kwieciński wygrywa przez KO w 2. rundzie […]

trackback
Matrix o wywiadzie Alanika – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] Były gwiazdor Warsaw Shore przerwał przed dwoma miesiącami serię 4. kolejnych porażek we freak fightach. „Alanik” mierzył się z dużo cięższymi oponentami a na ostatniej gali Fame MMA przyjął starcie z „Wiewiórem”, którego brutalnie znokautował w 2. rundzie. […]

trackback
FAME 18. Alan przegrywa z Zadymą! Wściekły po porażce wyzwał sędziów! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
4 miesięcy temu

[…] Były uczestnik programu Warsaw Shore ma za sobą fatalny 2022 rok. „Alanik” stoczył w nim 5 pojedynków, lecz wygrał tylko w jednym. Kwieciński zaznaczał jednak wszystkim, że jeśli przyjdzie mu mierzyć się z rywalami w swojej kategorii wagowej, to pokaże na co go stać. Tak też było na ostatniej gali Fame MMA, gdzie Alan fenomenalnym kopnięciem znokautował „Wiewióra” w 2. rundzie. […]

WIDEO