(VIDEO) Koszmarna kontuzja Wrzoska na FAME 17! Sędzia przerywa walkę po 40 sekundach!

Opublikowane 3 lutego 2023, 21:09
przez Przemek Krautz
16
10
8 komentarzy

Za nami kolejny pojedynek i kolejne emocje. Tym razem w klatce zobaczyliśmy starcie profesjonalnego zawodnika z freak fighterem.

Piotr Szeliga ponownie stanął przed trudnym wyzwaniem i zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW. W ostatnim starciu na FAME 14 w klatce rzymskiej stoczył pojedynek z Normanem Parke. Był bardzo pewny siebie i zapowiadał nokaut, jednak skończyło się dominacją „Stormina”.

Tym razem bez mocnych zapowiedzi i z chłodną głową podszedł do pojedynku z Marcinem Wrzoskiem, mimo że początkowo było pomiędzy nimi sporo złej krwi. „Polish Zombie” nie przestał jednak wbijać szpilek w rywala i do końca próbował wejść mu do głowy.

Dla byłego mistrza KSW był to trzeci pojedynek w federacji FAME. Wcześniej przegrał przez decyzję z Kasjuszem Życińskim oraz po kontuzji, walcząc praktycznie jedną ręką, pokonał w boksie „Sariusa”.

Natomiast Szeliga w klatce FAME poza porażką z Parke zanotował dwa ciężkie nokauty. Najpierw brutalnie ustrzelił „Wujaszka Fericze”, który z gali trafił prosto do szpitala. Następnie odwrócił losy starcia i w drugiej odsłonie posłał na deski „Araba”.

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Szeliga dużo przyruchów, atakuje w końcu prawym. Potężny lowkick Szeligi wycina Wrzoska! Marcin spada na rękę, która prawdopodobnie jest złamana!

Oficjalny wynik: Piotr „Szeli” Szeliga wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
10
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Fame MMA 17 na żywo: WYNIKI i relacja Live. Kto wygrał? – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr „Szeli” Szeliga – „Szeli” wygrywa przez TKO w 1. rundzie […]

trackback
Fame MMA 18: Michał Pasternak zadebiutuje we freakach! Znamy rywala i formułę! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] K-1. Dla „Szeliego” to druga taka walka z rzędu po tym, jak na poprzedniej gali wygrał z Marcinem Wrzoskiem po kontuzji […]

trackback
Fame MMA 18: Piotr Szeliga bez szans? Michał Pasternak ogromnym faworytem! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] mierzył się z innym zawodowcem, Marcinem Wrzoskiem. Ten pojedynek, również w formule K-1, zakończył się bardzo szybko. Piotr idealnie wstrzelił się z low kickiem, po którym „Polish Zombie” doznał […]

trackback
Szeliga twarzą w twarz z Pasternakiem! Duża przewaga warunków fizycznych „Wampira”! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] Dla popularnego freak fightera będzie to kolejne wielkie wyzwanie po tym, jak udało mu się pokonać Marcina Wrzoska. Również zasady zdają się faworyzować „Szeliego”, gdyż panowie zmierzą się na […]

trackback
FAME 18. Egzekucja w wykonaniu Michała Pasternaka! Zmasakrował Piotra Szeligę! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] K-1 teoretycznie wydają się być skrojone pod niego. Freak fighter przed kilkoma miesiącami wygrał przez TKO w 1. rundzie z byłym mistrzem KSW, Marcinem Wrzoskiem. Wcześniej przegrał z Normanem Parke, co przerwało […]

trackback
FAME 19: Ważenie i media trening na żywo. Ostatnie face to face przed galą! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
3 miesięcy temu

[…] gorzko przywitany w oktagonie, gdzie ponownie zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Były mistrz KSW przegrał pierwsze starcie przez koszmarną kontuzję i tym razem chce zdemolować […]

trackback
Fame MMA 19 ZA DARMO – Studio i pierwsze DWIE walki. Gdzie oglądać na żywo? – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
3 miesięcy temu

[…] Marcin Wrzosek otwarcie przyznawał w wielu wywiadach, że nigdy wcześniej nie czuł takiego wsparcia od publiczności. Były mistrz KSW występował na wielu halach i w swoim CV wiele walk. Tym razem ma nadzieję na udany rewanż na Szelidze, który ich pierwsze spotkanie wygrał po kontuzji „Polish Zombie”. […]

trackback
FAME 19. EGZEKUCJA! Wrzosek masakruje Szeligę! Nokaut w trzeciej rundzie! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
3 miesięcy temu

[…] Oberwał wówczas mocnym low kickiem, po którym wylądował na wyprostowanej ręce. W wyniku tego przegrał przez TKO w 1. rundzie, ale nie zamierzał odpuścić […]

WIDEO