(VIDEO) 40-letni aktor z filmów Vegi szuka walki? Zaatakował Boxdela w trakcie wyjścia do klatki! „Dostaniesz wpi***ol gru**sie! Je**ć patocelebrytów”

Fot. TikTok
Opublikowane 4 lutego 2023, 17:38
przez Przemek Krautz
8
31
Brak komentarzy

Za nami gala FAME 17, podczas której doszło do pojedynku włodarzy. W trakcie wydarzenia w krakowskiej Tauron Arenie „Boxdel” zawalczył z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem.

Było to jedno z najbardziej wyczekiwanych zestawień, gdyż przeciwnicy mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Ich konflikt trwa już od dłuższego czasu i w końcu zmierzyli się ze sobą w klatce rzymskiej, a pod dwóch rundach pojedynek zwyciężył „Boxdel”.

„Boxdel” zaatakowany podczas wejścia do klatki

Jóźwiak nie miał łatwego zadania, gdyż wszedł do paszczy lwa. Zarówno na konferencjach, jak i podczas gali na arenie znajdowało się znacznie więcej kibiców rywala, którzy mocno dopingowali włodarza FAME, także wykrzykując mocne słowa w stronę prezesa FEN.

Pojawiły się jednak również osoby, które atakowały także „Boxdela”. Jedną z nich był Krystian Hołdak, 40-letni aktor znany m.in. z produkcji Patryka Vegi „Pętla”, „Polityka” czy „Miłość, seks & pandemia”, a także z takich filmów jak „Furioza” oraz „Pitbull. Ostatni Pies”.

W momencie gdy włodarz FAME zmierzał do klatki znajdujący się w pobliżu Hołdak zaczął go wyzywać i prowokować takimi słowami:

– Je*ać cię ku*wa! Jakie siema, siema to u siebie na FAME rób, nie u nas! Poczekamy na FEN gruby! Dostaniesz wp**rdol, je*ać cię grubasie! Je*ać ch**ostwo i patocelebrytów!

„Boxdel” początkowo próbował nie reagować, jednak Hołdakowi udało się wyprowadzić go z równowagi przed samym rozpoczęciem pojedynku. W odpowiedz włodarz FAME m.in. pokazał środkowy palec. Co ciekawe, aktor sam zarejestrował całe zajście i opublikował na swoich social mediach:

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
31
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO