Szeliga po wygranej z Wrzoskiem: „Biorąc pod uwagę długie miesiące roastu, powinienem chełpić się zwycięstwem, ale jednak mam inne wartości”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 lutego 2023, 10:09
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Piotr Szeliga podsumował galę FAME 17 i pojedynek z Marcinem Wrzoskiem, który niestety zakończyła kontuzja byłego mistrza KSW.

Nie tak walkę wyobrażali sobie kibice, ani też sami zawodnicy. Jeden i drugi był gotowy na oktagonową wojnę, ale starcie trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund. Obaj fighterzy są jednak otwarci na to, by zrobić rewanż, gdy „Polish Zombie” wróci do zdrowia.

Szeliga zabrał głos po FAME 17

Marcin Wrzosek nie ma ostatnio szczęścia w pojedynek. Na FAME 15 zaraz na początku walki z „Sariusem” zerwał biceps, jednak był w stanie dokończyć starcie, bijąc jedynie drugą ręką i nadal odniósł pewne zwycięstwo. Tym razem po mocnym lowkicku Szeligi niefortunnie wylądował na swojej ręce i doznał koszmarnej kontuzji, przez którą nie był w stanie walczyć dalej.

Za pośrednictwem Instagrama „Szeli” podsumował swoje zwycięstwo. Przyznał, że może dać Wrzoskowi rewanż, ale ma już na celowniku kolejnego przeciwnika – Natana Marconia:

Biorąc pod Uwagę te długie miesiące Roast-u, jaki leciał w moim kierunku przez Marcina, powinienem teraz chełpić się tym zwycięstwem i cisnąć go ile wlezie, bo przecież wygrana to wygrana, sam się nie wystrzelił w powietrze, ale tego robił nie będę, bo jednak mam w sercu inne wartości.

Chyba WY też tak jak i JA macie niedosyt po tej walce, choć widziałem, kuponiki niektórym siadły pięknie, największy, jaki widziałem to chyba na 27000zł hehe. Ale ja przygotowywałem się na 3-rundową wojnę, a nie dwa ciosy hehe.

Zdrowia dla @polishzombiemma. Jeżeli federacja i WY będziecie widzieć sens, chętnie dam rewanż Marcinowi, bo nie na taką wygraną zapi*rdalałem niby zwycięstwo to zwycięstwo, ale czuje wku*wienie hehe nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaki ładunek emocjonalny i determinacja towarzyszyła mi podczas tych przygotowań. To wiem tylko JA i @dondiego_kubiszyn. Ale Następna walka to musi być Natan „Naczos” Marcoń, chyba cala Polska chce to zobaczyć.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO