Ogromny bonus dla Alana Kwiecińskiego! Został nagrodzony za najlepszą walkę gali FAME 17

Fot. YouTube
Opublikowane 7 lutego 2023, 09:09
przez Przemek Krautz
5
3
Brak komentarzy

Alan Kwieciński w efektowny sposób przerwał swoją serię porażek i został nagrodzony przez federację wysokim bonusem.

Podczas gali FAME 17 mieliśmy zobaczyć pojedynek „Wiewióra” z Arkadiuszem Tańculą o mistrzowski pas. „Aroy” niestety doznał kontuzji i zastąpił go „Alanik”, dla którego zmieniono formule z MMA na K-1. Mimo to „Wiewiór” zdecydował się walczyć w tej płaszczyźnie, chociaż jak wiemy, jest zawodnikiem parterowym.

Alan nagrodzony bonusem

Szybko okazało się, że mistrz federacji FAME popełnił błąd. Alan dominował od samego początku. W drugiej odsłonie mocno naruszył rywala, który nadal zamroczony po nokdaunie wstał i chciał walczyć dalej. Wtedy Kwieciński wystrzelił efektownym kopnięciem i brutalnie znokautował „Wiewióra”.

Dla Alana było to dopiero drugie zwycięstwo w ośmiu pojedynkach freakowych. Przerwał też serię czterech porażek z rzędu i zapowiedział, że kolejne starcia chce toczyć w swojej wadze, gdyż wcześniej, bijąc się z większymi przeciwnikami, obawiał się nokautu.

Po gali federacja FAME razem z bukmacherem Betclic przeprowadziła głosowanie na najlepszy pojedynek wieczoru i blisko 6 tysięcy osób wybrało właśnie starcie Kwieciński vs Wiewiórka. Za zwycięstwo Alan został nagrodzony bonusem w wysokości 50 tysięcy złotych, natomiast znokautowany mistrz zarobił dodatkowe 10 tysięcy.

– Wybraliście walkę wieczoru FAME 17! Dzięki Waszym głosom zwyciężył pojedynek Wiewiór vs Kwieciński! Tym samym bonusowe 50k zł trafia do Alana, a 10k zł do Wiewióra. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Wam za wzięcie udziału w głosowaniu!

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO